Дизайн камінів (фото камінів в інтер’єрі)

Зараз в оформленні інтер’єру простежується цікава тенденція – прагнення до природності, деякої мінімалістичності. До таких умов пристосовують навіть каміни. Вони органічно вписуються в приміщення, як естетичний елемент, який гріє тіло та душу.

кутовий камiн

Дивовижно, наскільки різноманітними можуть бути дизайни каміну. Вони виконуються та оформлюються у різних стилістичних напрямках, можуть утворювати композиційний центр кімнати або ж слугувати фоном для інших предметів декору.

Austroflamm Austroflamm Austroflamm

Все залежить від фантазії дизайнера чи вашої, а також від того, яку ціну готові заплатити за ідею. До речі ви можете скористатися готовими варіантами дизайну камінів з каталогу та замовити його для себе.

Зовсім необов’язково, щоб дизайн каміну співпадав зі стилістикою приміщення. Наприклад:

  1. Мінімалістичне оформлення буде гармонійно виглядати з сучасним стилем.
  2. Кантрі виглядає не менш цікаво, воно доречне у вітальні та спальні. Декоративне каміння, за допомогою якого створюють облицювання у такій стилістиці, підходить для будинку та квартири.
  3. Класика знаходиться поза часом. Справді, універсальне рішення - дизайн вітальні з каміном у класичному стилі. До того ж, класичний образ домашнього вогнища легко комбінувати з іншими предметами інтер’єру в рамках сучасного приміщення.

Austroflamm

Якщо ви плануєте втілювати дизайн каміну з використанням природного палива, необхідно визначити можливість встановлення повітропровода. У власників будинків монтаж подібних конструкцій не викликає труднощів, з квартирами – складніше. Доведеться отримувати дозвіл відповідних органів. Якщо ж втілювати дизайн каміну, підключеного до електрики, цього робити не потрібно.

Дизайн каміну у вітальні, столовій, на кухні – ідея ваша, монтаж наших майстрів

Часто дизайн каміну втілюють за допомогою поличок, заповнених предметами декору та колекціями сувенірів. Над ним вішають художні витвори, панно, мозаїчні чи вітражні композиції, виконані у стриманій палітрі. У якості сполучного елементу між каміном та подібним декором виступають предмети освітлення. Часто можна зустріти дизайн вітальні з каміном та телевізором.

Austroflamm Austroflamm Austroflamm

Ви можете купити класичний чи модерновий варіант, дорогий чи доступний по вартості, головне, аби він вам подобався. Доставка вашого замовлення здійснюється по всій Україні: в Київ, Одесу, Харків чи Дніпропетровськ.