Hoxter - надійна якість технологій обігріву!

Новинка на ринку України, німецько-чеська компанія Hoxter, яка охоплює весь спектр новітніх високотехнологічних систем опалення, які базуються на сучасних матеріалах з високим рівнем аккумуляції тепла.

Спеціалісти даної компанії мають великий досвід в проектуванні камінної та пічної техніки, активно співпрацюють з фахівцями в даній сфері, та багато зусиль прикладають для розробки унікальних новинок, що робить дану продукцію більш витонченою та досконалою, стимулюючи достойно конкурувати з топ-ліредами у виробництві професійних камінних вкладів для повсякденного обігріву преміум  класу.

Компанія «Hoxter» приділяє велику увагу високоякісній техніці виконання деталей, які необхідні для повної комплектації камінних вкладів та майстерності висококваліфікованих спеціалістів. Саме завдяки цьому, модельний ряд продукції має бездоганний вигдял та високий функціонал.

І так, за технологічними особливостями та індивідуальними запитами клієнтів, каміни фірми «Hoxter» можна поділити на такі категорії:

1. Теплоакумулюючі каміни, які діють з використанням широкого спектру теплооккумулюючих матеріалів: кілець, боксів, рингів, пластин, окремостоячих накопичуючих масс, які сприяють продовженню віддачі тепла після процесу горіння до 12 год. (як власного виробництва одно та двасекційні аккумулюючі кільця, так і універсальність у поєднанні з іншими відомими європейськими виробниками).

2. Конвекційні каміни, в основі яких лежить принцип циркуляції холодного та теплого повітря із-за різниці густини повітря, яка утворюється в процесі перепаду температур, де холодне повітря витісняє гаряче. Широко застосовується при повітряному розгалуженні тепла по кімнатах.

3. Каміни з водяним контуромв основі яких лежить принцип обігріву через підігрів води задопомогою водяного теплообмінника, який можна легко підключити до існуюючої системи центрального опалення в будинку, та утворити замкнутий цикл подачі тепла від камінного вкладу. Компаня «Hoxter» приділила особливу увагу даній системі, розробила цілий модельний ряд камінних вкладів з даним принципом обігріву, запатентувала спеціальний захисний матеріал для захисту стінок від перегорання, так званий «нероліт» - матеріал діє як абсорбент золи, який відшліфований таким чином, що пластин з яких складається футерування, діють як цілісна система, а матеріал зберігає свій початковий вид. Дана система опалення зайняла особливе місце у стратегії ровитку компанії, адже обігрів водою потребує великі інвестиції у розробку даної технології. Саме завдяки цій стратегії, компанія обрала символ своєї фірми «білого полярного ведмедя», що підкреслює стйкіть до високих температур, навіть коли мова йде про воду, та безстрашність і сильні вольові амбіції до  існуючих конкуруючих брендів.

4. Теплоємкі печі - готові комплексні рішення по теплоаккумуляції, так звана система «Гіпокауста», яка широко використовується для обігріву, і бере свій початок з Австрії. Компанія «Хокстер» співпрацює з австрійською фірмою «Beechungsprogram» - Cоюз австрійських пічників та програмою для розрахунку кафельних печей та аккумуляції «Osterreichischer Kachelfenverband». Це дає змогу професійно використовувати ресурс камінних вкладів та враховувати багаторічний досвід та практику пічників в системі автоматизації розрахунків.

Також компанія «Hoxter» розробила широкий модельний ряд пічних дверцят, з варіаціями підводу кисню з вулиці; шамотним футеруванням та жаростійким склом –термонавантаження 1200С (одинарним чи подвійним), тим самим увійшовши в ряд з фірмами, які займаються професійним виробництвом систем аккумуляції, такими як німецькі фірми Rath та Ortner.

Технологічі особливості камінних вкладів Hoxter:

 • Легована жаростійка котлова сталь;
 •  ККД більше 75 %;
 • Наявність захисного футерувального матеріалу для камінного вкладу :«нероліт», «шамот»;
 • Наявність системи вторинного допалювання вуглекислого газу, що виділяється в процесі згорання деревини, сприяючи підвищенню температури в камінному вкладі, зменшуючи розхід дров та впливає на чистоту викидів в атмосферу. Рівень викиду вуглецю камінними вкладами «Hoxter», буде актуальним і після внесених змін ЄС у 2015 році ( BimSch 2, А 15);
 • Система чисте скло. Розподіл підігрітого повітря у пропорції 80/20, 80% - на скло зверху в низ та 20% - з низу у верх;
 • Вагоме співвідношення ваги камінного вкладу до ваги захисного футерувального матеріалу у розмірі 1:3. (Вага камінного вкладу досягає 450кг, а вага футерувального матеріалу 120 кг).
 • Наявність 4-х транспортних ручок для зручності транспортування камінного вкладу;
 • Прижимна система закриття дверцят, яка досягається на виробництві за допомою методу термоформування отворів та за допомою чотирьох болтів та рухомих роліків, що забезпчують 100% герметичність у середині камінного вкладу з силою натиску від 80 до 250 Н (ньютон), що становить від 8 до 25 кг;
 • Можливість бокового відкриття гільятинних дверят на зручний пологий кут, для зручності очищення;
 • ​Наявність спеціальнозапатентованогої металевої ручки, яка не нагрівається у процесі  експлуатації камінного вкладу;
 • Наявність ніжок для ргуляції камінног вкладу при монтажі;
 • Наявність монтажних рам для камінного вкладу з нержавіюсої сталі різної товщини: 50-80мм та кутовим нахилом  45-90С.
 • Підвід повітря з вулиці;
 • Можливість використання одинарного та подвійного скла по бажанню клієнта. У камінних вкдладах з водяним контуром подвійне скло по замовчуванню, оскільки його наявність підвищує температуру в камері згорання на 120С, не перегріваючи приміщеня де знаходиться топка. Також новинкою на ринку є подвійне скло у кутових камінних вкладах, що сприяє зручності їх використанню.
 • ​Можливість зміни дверних завіс: право-ліво по бажанню клієнта.
 • Стійкість до тиску в тепломову водообміннику  до 50т (заводська норма тестування), також наявність термостатичного вентиля в середні куполу водяного камінного вкладу,що вберігає камінний вклад від перегрівання;
 • Можливість викорисання електронної автоматики для камінних вкладів та теплоємких печей «ABRA 6» - принцип дії базується на невеликому дисплеї, який живиться від батареї та отримує інформацію від пристрою безпровідним шляхом, тому його можна розміщувати за бажанням та зручністю для клієнта у будь-якому місці помешкання. Пристрій вказує на температуру в камері згорання, та підказує як корегувати процес горіння за допомогою датчика, який підєднаний до подачі кисню з вулиці. Також пристрій має резервний акумулятор, на випадок, якщо зникне електроживлення. Сила напруги 12В.


 

Наявність стального та чавунного куполу на камінному вкладі, а також використання теплоаккумулюючих кілець двох видів:

А) Двухсекційні – мах. t - 1000C
Б) Односекційні - max. t - 700C

 • Увесь модельний ряд камінних вкладів «Hoxter» - міститься в електронній бібліотеці Pallet CAD, яку успішно використовують дизайнери для моделюваня інтеєрних рішень.
 • Гарантійний строк експлуатації - 5 років.
 • Швидкий термін виконання спецзамовлень.

Компанія Hoxter врахувала усі побажання своїх клієнтів і з січня 2015 року презентує нову лінійку різноманітних канінних вкладів, як повітряних так і водяних, з найоптимальнішими зручними розмірами, з усіма можливими станом на сьогодні, варіаціями відкриття дверцят та методами завантаження дров. Також компанія «Hoxter» заключила договір з відомою німецькою фірмою «Sommerhuber», яка представляє широкий модельний ряд керамічного облицювання для камінних вкладів, для спільного проекту дизайнерських рішень на будь-який смак.

Залишайтеся з нами та обирайте найкраще! Німецька якість, розкішний дизайн, високий функціонал - це все на що заслуговуєте саме ви!

Ми радо чекаємо на вас!