SOMMERHUBER - сучасність кахельних облицювань

Демонструємо Вашій увазі, НОВИНКУ на ринку України - сучасні кахельні облицювання від австрійської компанії «Sommerhuber», яка відкрила для Вас широкий асортимент керамічних декорів, велику  варіацію фактурних пічних та камінних оздоблень з високим теплоємким функціоналом, які руйнують стереотипні уявлення про звиклі для нас кахельні печі та каміни, даючи Вам можливість віднайти шлях до Вашої неповторності та надзвичайної естетичної краси та індивідуальності.

Кахельні облицювання від австрійської компанії SommerhuberКерамічна мануфактура «Sommerhuber»  була заснована  у 1491 році в австрійському містечку Штайєр, в місцевості, яка славилася своїми кахлями, кахельною плиткою і печами з облицюванням з кераміки. Протягом 500 років мануфактура виготовляла кахель, постійно вдосконалюючи виробництво, теплопровідні якості кераміки і відкриваючи нові області застосування цього матеріалу. У 1910 році на Всесвітній виставці в Парижі продукція фірми отримала срібну медаль, а сама компанія в тому ж році удостоїлася звання придворного постачальника принца Людвіга фон Заксен - Кобурга. Особлива ідея «Sommerhuber» полягає в об'єднанні переваг традиційної кахельної печі і концепцій сучасного інтер'єру. Кахель зберігає тепло краще інших матеріалів і випромінює м'які теплові хвилі, зігріваючи тіло і душу. Бархатиста поверхня кахлю підтримує відчуття повної розслабленості.

Як і будь-яка кахельна кераміка, «Sommerhuber» має властивість накопичувати тепло,Кахельні облицювання від австрійської компанії Sommerhuber а потім поступово його віддавати навколишньому середовищу. Теплове проміння рівномірно розподіляється в просторі, не перегріваючи повітря у приміщенні і зберігаючи його природну вологість. Приємна температура тепла (довгохвильове проміння), що виділяє кахель, проникає в тіло людини і має здатність викликати навіть при температурі 18 С відчуття зігрітості. Завдяки повному згоранню деревини в зольнику і правильному використанню димових газів, у каналах витягу коефіцієнт корисної дії становить від 80 до 85%. Сліди кіптяви та інших забруднень легко знімаються вологою губкою. Також за спостереженнями психологів кахельні печі є сильними природними центрами тяжіння. Знаходячись в приміщенні де знаходиться піч, людина відчуває сильне бажання підійти і доторкнутися до кахлю. 

Кахельні облицювання від австрійської компанії Sommerhuber«Sommerhuber»  за допомогою нової структури COTONE створює унікальні поверхні , які нагадують натуральні матеріали, такі як  бавовна та шкіра. Природа є джерелом натхнення і зразком для наслідування у створенні поверхні і кольору, як у випадку нових структур. Вони були зроблені з великою точністю вручну, тому самі по собі унікальні.

Мова форм нової широкоформатної кахельної кераміки являє собою великі поверхні з делікатною м'якою обробкою. Великі елементи з товщиною 6 або 11см дозволяють створювати  класичні моделі печей та  камінів, але застосовувати при цьому великі фактурні елементи, такі як декоративні ніші, полички, пічні лавочки та кутові підставки. Прямі лінії з очевидними закругленнями - нова інтерпретація класичного дизайну, яка у поєднанні з широким асортиментом кольорової палітри дає можливість креативному оформленню Вашого інтер’єру. Особливо актуальними на сьогоднішній день являються пічні конструкції з заокругленими лавочками для сидіння, які дають можливість не лише спостерігати за панорамою вогню та добре опалювати приміщення, а й дозволяють прислонитись до бічної панелі спинкою і погрітись  з келихом вина.

Камін зроблений з кахелю «Sommerhuber», створює неповторну атмосферу, Кахельні облицювання від австрійської компанії Sommerhuberсприяючи  спокою та затишку у будинку. Це і є ті особливі моменти, коли після завершення тяжкого  робочого дня, ми можемо сидіти перед каміном і шукати заспокоєння та відпочинок у неквапливій ​​грі полум’я, потопаючи у власних думках – це чудове відчуття!

Природні форми кераміки «Sommerhuber» - це витончена майстерність, тонкі канавки, шовковисто - гладка поверхня, неповторність кольору, різноманітна фактурність у поєднанні з  палаючим вогнем створять унікальну симфонію краси та затишку у Вашій оселі!

Кожен проект створюється індивідуально, тому наші спеціалісти радо допоможуть Вам знайти шлях до вашої індивідуальності і обрати те, що потрібно саме Вам!