Cerampiu

За заданими параметрами товарів не знайдено

CERAMPIU (Італія) базується в Азоло, в одному з найчарівніших невеликих історичних центрів Італії, під назвою «Місто ста горизонтів» або «Перлина Венето». 

У 1992 році почалося виробництво майоліки елементів тирольских печей, збирається в найближчі роки спеціалізуватися на виробництві кахельних печей і камінів для вимірювання, щоб задовольнити смак і стиль кожного клієнта. Від переробки сировини, повітря, води, землі і вогню, народжених від продуктів з унікальними формами і прикрасами, в результаті справжньої майстерності.

Кожен продукт містить технічний досвід, накопичений за час, що дозволило CERAMPIU наділити свої власні печі і каміни системами, які забезпечують високу ефективність, економію і здорове і збалансоване тепло для добробуту всієї родини. 

Печі для нагрівання, кахельні каміни та буржуйки виготовлені з елементів, отриманих традиційним способом. Зовні піч була розроблена для досягнення опалювальної системи проектування, в змозі адаптуватися до стилю, який найкраще представляє вас, не кажучи вже про добробут в результаті тепла. Внутрішня частина, технологічно, максимально використовує енергію в результаті згорання, а потім випускає її поступово назовні, з благотворним впливом на організм і навколишнє середовище.