Chasseur

Chasseur - емальований чавунний посуд

Сhasseur (Франція) - найбільш відомий європейський виробник емальованого чавунного посуду. Компанія заснована у 1924 році. Комбінацію поєднання чавуну та кераміки вважають однією з кращих і найбільш універсальних з'єднань для виробництва кухонного посуду, оскільки він міцний і екологічний, а головне - поєднує всі найкращі властивості обох елементів.

Модельний ряд посуду Chasseur налічує різноманітну кольорову палітру, форми, об’єми та конфігурацію. Переваги такого посуду полягають у тому, що чавун сприяє рівномірному розподіленню, накопиченню та довготривалій віддачі тепла, що дозволяє максимально ефективно зберігати корисні властивості продуктів. На відміну від звичайного чавуну, емальовані каструлі та сковорідки Chasseur абсолютно не схильні до корозії і дуже прості у догляді. При цьому кожне блюдо має просто незвичайний смак!

Чавунна кришка ідеально прилягає до країв посуду. Таким чином, досягається парова конвекція, що надає  їжі надзвичайний смак і аромат. Кожен виріб Chasseur покрито подвійним шаром емалі, як із зовнішнього так і внутрішнього боку, яка не вбирає ні смаку ні запаху їжі. Перший шар емалі захищає чавун від корозії і робить краю більш гладкими. Другий шар закріплює колір, робить покриття більш міцним. 

Завдяки особливим властивостям чавуну зберігати тепло, страва, що приготована в посуді Chasseur залишається гарячою тривалий час і не вимагає повторного розігріву. Чавунний посуд Chasseur, покритий емаллю ідеально підходить для маринування продуктів, а також для їх зберігання в сирому або вже готовому вигляді в холодильнику або морозильній камері. Посуд Chasseur (сковорода, каструля або гриль) придатна для використання на всіх видах плит: газових, електричних, склокерамічних, індукційних і галогенових плитах нового покоління, а також в духовці і на грилі, витримуючи температуру 220 ° С.