SILCA - теплоізоляція для камінів

SILCA теплоізоляція для камінів, ізоляційні плити для камінів

SILCA (Німеччина) це компанія виробник теплоізоляційних плит для каміна. Плити SILCA складаються з силікату кальцію. Застосовуються для побудови конвекційних коробів/камер для камінів і печей. Використання плит з силікату кальцію істотно скорочує товщину облицювання каміна, оскільки плити дуже тонкі, всього 3 см.

Незважаючи на свою невелику товщину (від 30 мм), кальцій-силікатна плита є хорошим ізоляційним матеріалом. Ідеально підходить для ізоляції дерев'яних конструкцій та інших легкозаймистих матеріалів. Легкість плит SILCA 250 KM прискорює монтаж конвекційного короба каміна.

Для монтажу плит використовують інструменти по роботі з деревом наприклад пилку по дереву, дискову пилку, електричний лобзик. При монтажі застосовуються саморізи для дерева. Плити можуть бути розрізані будь-якої форми і розміру.

Теплоізоляційні плити SILCA нешкідливі, в них не містяться шкідливі волокна і хімікати, це означає те, що плита SILCA захищає від загоряння і не сприяє поширенню диму, а також не виділяє шкідливих речовин, присутніх в процесі горіння.

Крім ізоляційних плит у нас ви можете придбати всі необхідні для монтажу печей та камінів суміші, грунтовки, ущільнювачі швів і вогнетривкий клей.

Інтернет магазин Каминін це офіційний представник SILCA в Україні.