Timpex - регулятори горіння, датчики температури

Timpex автоматика для камінів і печей

Timpex (Чехія) компанія була заснована в 1991 році. Спочатку компанія орієнтувалася на продаж і установку ПК і поступово перекваліфікувалася в область вимірювань і контролю горіння.

У 2004 році Timpex зосередив свою діяльність на будівництві камінів і печей, а потім на розробці і виробництві автоматичних систем контролю горіння камінів. В даний час компанія виробляє від простих систем автоматики, призначених для окремо розташованих печей, до комплексних автоматичних систем управління горінням, призначених для гарячого водопостачання великих будинків.

Велика частина продукції Timpex експортується на вимогливі зарубіжні ринки. Спільним знаменником усіх товарів Timpex є сучасний дизайн і найсучасніші технології. Приділяється велика увага простому і інтуїтивно зрозумілому управлінню пристроєм.

Принцип роботи автоматики Timpex полягає в подачі оптимальної кількості повітря в піч-камін через дросельну заслінку, щоб отримати максимальну ефективність процесу горіння і низьких значень викидів, а також зменшити витрату дров.

Завдяки автоматичній системі контролю горіння вогню в каміні ви можете контролювати температуру в кожному приміщенні будинку, розуміти, коли необхідна нова закладка дров і багато іншого.