Versialux

За заданими параметрами товарів не знайдено

Versialux (УКРАЇНА) є виробником виробів з нержавіючої сталі, оцинкованої сталі та алюмінію. Основний профіль продукції - комплектуючі деталі одно- і двостінних димоходів та вентиляційних каналів. Димохід призначений для відводу продуктів згорання від котла. Залежно від конкретних умов експлуатації, димоходи мають безліч конструктивних особливостей і виробляються з різних матеріалів. Від того, з якого матеріалу і яким способом виготовлений димохід, залежить якість і ефективність роботи котла.

Димарі з нержавіючої сталі універсальні і підходять для опалювального обладнання, що працює на рідкому, твердому і газоподібному паливі (котел, камін, інфрачервоні випромінювачі, газо-турбінні установки, конвектори ...), вимагають мінімум настановної площі, зручні при монтажі. Вони можуть застосовуватися як при робочій температурі, що досягає 600 ° С, так і в опалювальних системах з конденсаційними котлами, де температура газів, що відходять нижче точки роси.

Для виробництва нашої продукції використовується високоякісна нержавіюча сталь. При виготовленні комплектуючих деталей застосовується плазмове зварювання в середовищі інертного газу (аргон).Застосування матеріалу, що відрізняється термічною і механічною міцністю, і спосіб виробництва продукції спрямовані на запобігання появи зовнішньої міжмолекулярної корозії, а також на виконання всіх вимог герметичності, термостійкості, стійкості до вакуумметричного тиску. Спектр продукції досить широкий. Номінальні діаметри від 80 до 1200 мм.Особенності технології виробництва дають змогу виготовляти двостінні труби, в яких внутрішня димохідна труба виготовляється з нержавіючої сталі товщиною 0,6 - 1мм, далі йде шар теплоізоляції виробництва Rockwool (Польща) та зовнішній кожух з нержавіючої або оцинкованої сталі. Також в системах вентиляції і димовідводу знайшли своє застосування двостінні труби з оцинкованої сталі в оцинкованому кожусі.