Телефон гарячої лінії
0800 50 00 72
Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 10:00-17:00, Нд: вихідний
Київ (або виберіть інше місто)
(Київ, Петрівка)
(067) 995-86-13 (Київ, Осокорки)
Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок
AustroflammRocalJotulScanAtraLLCalorHoxterPerfektIwona PelletsNordicaAquadorDimplexElectroluxRoyal FlameKafel karЕксперт ТеплаTundra GrillVentlabSkamolOrtnerDarcoChasseurТандирGoatIDaMebelFirepointSommerhuberSCHOTT ROBAXКАМINiNUniflamStimlexSchiedelVersialuxPlumБравоCerampiuTimpexHogarTotemLuxumPislaMuurikkaMonolithKFDSILCAAlphenbergKalfireNordflamKarlKoperfam

Статті

Економне використання дров, або як заощаджувати взимку?
Найкращою є деревина, яка знаходиться в середині стовбура. Має свою текстуру, твердість, запах, колір - саме ці ознаки є головними при визначенні породи деревини. Слід пам’ятати, що деревина на 70% складається з газу і на 30% з твердої речовини, на відміну від вугілля, де процентне співвідношення йде навпаки: 70% - тверда речовина, та 30% -гази. Тому фактор вологості дров надзвичайно великий, оскільки нам важливо не просто утилізувати дрова, а досягнути ефекту згорання саме газів...
«Роль каміну у каркасному будівництві»
Який же затишок, без каміну?! Поринувши у солодкий спокій заміського відпочинку, так і хочеться опинитись біля теплого вогнища, де забуваєш про всі турботи і є можливість помріяти, відкласти усі турботи на потім та гарно провести час з рідними та друзями.Поринувши у солодкий спокій заміського відпочинку, так і хочеться опинитись біля теплого вогнища, де забуваєш про всі турботи і є можливість помріяти, відкласти усі турботи на потім та гарно провести час з рідними та друзями.
Камін - особливий затишок у Вашій оселі
Камін - одне з найпрекрасніших винаходів людини. З латинської мови слово «камін» перекладається як "вогнище". З давніх - давен він був необхідним елементом будь-якого приміщення, адже затишок, який створювало випромінювання вогню і притаманна йому чарівність, спонукала людей проводити незабутні вечори в колі родини або наодинці віддатися спогадам, думкам про майбутнє. У приміщенні з приглушеним освітленням біля тліючого вогника каміна, по-особливому звучить музика, гостріше сприймаються зрим
Як обрати камін?
На сьогоднішній день у клієнтів, які планують покупку каміну виникає безліч питань: «Яку камінну топку обрати?», «В чому принципіальна різниця між брендами?», «Чим обігріти приміщення і що краще, камінний вклад чи окремо стояча піч?». В даній статті ми допоможемо Вам у цьому розібратись.
Технологічні особливості обігріву каміном
В даній статті ми допоможемо Вам розібратись з функціональними відмінностями камінів,які можна зустріти на сучасному ринку; розібратись у їх технологічних можливостях та спробуємо змінити ваше стереотипне уявлення про потужності та можливості камінів.
«Що обрати, чавун чи сталь?»
В даній статті ми розвіємо міф про те, що чавунні камінні топки кращі ніж металеві, чи навпаки, металеві - кращі ніж чавунні, та підкажемо Вам основні характеристики, якими повинна бути наділена камінна топка для професійного обігріву з чавуну або сталі. Розмежуємо якісні характеристики продукції на відповідні функціональні рівні.
На що звертати увагу при монтажі каміну?
В даній статті ми допоможемо Вам правильно підібрати необхідні комплектуючі, матеріали, для того, щоб правильно та якісно здійснити монтаж вашого камінного вкладу, який Ви старанно обирали, адже покупка складає лише половину пройденого шляху до довгоочікуваної мрії «затишного та функціонального куточку» у вашій оселі.
Схема повітряного розгалуження тепла
Часто постають питання, чи можна каміном обігріти цілий будинок? І чи дійсно камін може виступати альтернативою обігріву газом чи електрикою? З впевненістю можемо відповісти – так! - Може! Для кращого розуміння, яким чином працює конвекційний метод розгалуження тепла, пропонуємо розглянути схему на рисунку .
Що таке система опалення «Гіпокауст»?
Все частіше і частіше в сучасному інформаційному просторі звучить давно відома і знана з історичних часів система опалення «Гіпокауст», принцип дії якої і до нині використовують при конструюванні систем обігріву жилих приміщень, але що це таке і в чому полягає суть ніхто толком не знає, а ще яким чином вона актуальна і на сьогоднішній день, тим паче. Тому в даній статті ми допоможемо Вам у цьому розібратись!
Система LILA TEC – акумулятивний матеріал нового покоління
Акумулятивна система LILA TEC може використовуватись для будівництва теплоємного каміну, навіть у випадку, з кутовою камінною топкою. Для побудови конструкції, якої необхідно лише врахувати фактор наявності опорної конструкції балки – перемички над верхньою частиною камінної топки.
Теплоємна піч – сучасний підхід до традиційного обігріву!
В даній статті ми допоможемо Вам ознайомитись з сучасними європейськими технологіями побудови теплоємної печі, адже саме такі гірські країни з яскравим колоритом , як Австрія, Німеччина, Чехія, Польща заклали традиції невеликих, але надзвичайно ефективних пічних конструкцій, які приносять тепло і затишок в домівки та поширюють цю любов по усіх країнах Європи. Також ми допоможемо Вам розібратись з технічними особливостями обігріву будинку за допомогою сучасних акумуляційних матеріалів
Водяні каміни – перспективний вклад у тепле майбутнє
Водяні каміни – перспективний вклад у тепле майбутнє! Вогонь і вода - дві найсильніші стихії природи, які здавалося б неможливо поєднати , але ми доведемо Вам, що неможливе - можливо! В даній статті ми б хотіли приділити увагу камінам з водяним контуром , за допомогою яких можна ефективно обігріти цілий будинок з можливістю приєднатись до існуючого центрального опалення . Тобто, окрім красивої панорами вогню в каміні
Схеми під'єднання топок з водяним контуром
Камінні топки з водяним контуром - перспективний внесок у тепле майбутнє! Вогонь і вода - дві найсильніші стихії природи, які здавалося б неможливо поєднати, але ми доведемо Вам, що неможливе - можливо!На сьогоднішній день камін – це не лише теплий затишок, а й можливість ефективної фінансової економії, так званий грошовий вклад в тепле майбутнє.
«Розумний камін» - це міф чи реальність?
Хочемо презентувати Вам новинку на ринку України – гібридні камінні топки від польського виробника Iwona Pellets, які внесли революційний погляд на традиційний камін та опалення. Компанія започаткувала виробництво у 2011 році і з цього часу здобула шалену популярність на ринку Європи. В чому ж полягає особливість цих «чудо камінів»?!
Суміші для кладки печей, штукатурки, шамотні та керамзитові плити
Вже давно XXІ століття - ера новітніх технологій та інтелектуальних досягнень, але актуальність камінів та печей , які прийшли до нас з давніх-давен, досі не згасла, а навпаки з кожним роком невпинно зростає. В даній статті, ми б хотіли приділити увагу сучасним матеріалам, за допомогою яких, будувати такі печі та каміни стало легше, швидше та надійніше. Також з’явилась можливість зробити таку конструкцію більш компактною та адаптованою до сучасних інтер’єрних рішень з максимально високим рівнем