Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок
AustroflammRocalJotulScanAtraLL CalorHoxterPerfekt - чавунні топкиIwona PelletsNordica - чавунні камінні печіDimplexKafel karTundra GrillVentlabSkamolDarcoIDaMebelSommerhuberSCHOTT ROBAXSchiedelVersialuxPlumБравоCerampiuTimpexTotemLuxumPislaMuurikkaMonolith - барбекю та гриліKFD - камінні топки та печіSILCAAlphenbergKALFIRE - газові каміниKoperfam - пелетні котли

Ліцензійний монтаж камінів, камінних топок, печей, димоходів

Ліцензійний монтаж камінів, камінних топок, печей

Більшість з вас обираючи камін чи піч, мріє про затишок і тепло у оселі; багато уваги приділяє зовнішньому декоруванню каміну, пильно підбирає камінну топку, забуваючи про важливість процесу якісного монтажу, особливо мало уваги приділяючи димоходу. А це, насамперед, ваша безпека та надійний сон.

На ринку України представлено безліч компаній, які здійснюють монтування камінних топок, печей та димохідних систем використовуючи стандартний підхід до монтування; забуваючи враховувати особливості будівель; керуються власною інтуїцією та досвідом, не зважаючи уваги на те, що технології швидко крокують вперед; а також забувають враховувати рекомендації від виробників, що в подальшому може негативно вплинути на ваше життя.

Компанія «Камінін» пропонує вам фаховий, надійний, якісний та саме основне ліцензійний монтаж камінних топок, печей, димохідних та вентиляційних систем. Наші висококваліфіковані фахівці, щорічно проходять безліч технічних семінарів та навчань; мають досвід у монтуванні камінів більше 10 років; при проектуванні завжди враховують особливості будівель, рекомендації заводів-виробників та побажання клієнтів.

Також, компанія «Камінін» здійснює післягарантійне обслуговування ваших встановлених камінів та печей. Ви в любий час зможете звернутись до нас, ми радо проконсультуємо та зможемо підтримувати ваш камін в ідеальному робочому стані – ми завжди поруч!

ТзОВ компанія «ЕКСПЕРТ ТЕПЛА» є учасником всеукраїнського об’єднання «КАМІНІН» та субпідрядником по виконанню монтажних робіт.