Телефон гарячої лінії
0800 50 00 72
Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 10:00-17:00, Нд: вихідний
Київ (або виберіть інше місто)
(Київ, Петрівка)
(067) 995-86-13 (Київ, Осокорки)
Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок
AustroflammRocalJotulScanAtraLLCalorHoxterPerfektIwona PelletsNordicaAquadorDimplexElectroluxRoyal FlameKafel karЕксперт ТеплаTundra GrillVentlabSkamolOrtnerDarcoChasseurТандирGoatIDaMebelFirepointSommerhuberSCHOTT ROBAXКАМINiNUniflamStimlexSchiedelVersialuxPlumБравоCerampiuTimpexHogarTotemLuxumPislaMuurikkaMonolithKFDSILCAAlphenbergKalfireNordflamKarlKoperfam

Камінін - про компанію

 

КАМІНІН

«КАМІНІН-Україна» – це всеукраїнське масштабне об’єднання регіональних представництв, які створені стати сильними місцевими сателітами для усіх хто небайдужий до майбутнього камінної та пічної справи. Адже,  ми створені для того, щоб нести тепло і затишок у Ваші оселі!

Ми об’єднались  з усіма найкращими однодумцями: пічниками  та камінщиками  по території усієї України, для того щоб відновити  пічну справу, внести культуру камінів та  обмінюючись  досвідом; вивчаючи  та впроваджуючи  на ринку новітні технології, допомагати Вам заощаджувати та  втілювати Ваші «теплі» мрії в майбутнє!

У кожному місті Ви зможете знайти брендований салон-магазин «КАМІНІН», який має ексклюзивні права  презентувати певну визначену групу товарів відомих європейських виробників по камінній та пічній продукції, такі як: JOTUL - Норвегія, ATRA - Франція , SCAN - Данія, AUSTROFLAMM - Австрія, HOXTER - Німеччина, ROCAL - Іспанія, LL CALOR - Іспанія, La NORDICA - (Італія), RATH - (Австрія), ORTNER - Німеччина, DARCO - Польща.

Саме у нас, Ви зможете отримати кваліфіковану технічну консультацію та ліцензійний монтаж. Ми супроводжуватимемо Вас на усіх стадіях Вашого проекту та допоможемо підібрати  те, що необхідно саме Вам!

Розділяйте тепло разом з нами!

Щиро Ваш, колектив «КАМІНІН».