Про компанію «Камінін»

Про нас

«Камінін-Україна» - це всеукраїнське об'єднання регіональних представництв вже понад 20 років, створених стати сильними місцевими сателітами для всіх хто небайдужий до майбутнього камінної та пічної справи. Ми об'єдналися з однодумцями та ентузіастами пічної справи; пічниками і камінщиками по території всієї України для того щоб відновити пічну справу і нести культуру камінів. Обмінюючись досвідом, вивчаючи і впроваджуючи на ринку новітні технології, допомагати поселяти «теплі затишні мрії» в будинках!

Наші цінності

Команда Камінін Україна обрала для Вас найкращих виробників камінів та печей! Ми любимо свою справу та поважаємо yci обрані нами бренди з різних куточків світу. Для нас каміни - це не просто вироби з металу Для нас це особлива філософія i натхнення. Ми надихаємось історісю наших виробників та захоплюємось їхніми новітними розробками та відповідальним виробництвом!

Наші переваги

  • 20 років досвіду. Тисячі реалізованих об'єктів.
  • Найбільша дилерська мережа в Україні
  • Постійна наявність товарів на складі та швидка доставка
  • Найбільший вибір камінів, печей та якісних комплектуючих
  • Сертифікована в Україні продукція та офіційна гарантія
  • Ліцензовані фахівці та монтажникі

Співпраця

Для нас надзвичайно важливо, щоб наші улюблені бренди приносили задоволення клієнтам. І визнаєм,що грамотний дизайн - це ключовий етап.Ми захоплюємось дизайнерами, які своїм талантом вдихають житя у наші каміни та печі. Тому пропонуємо найкращі умови співпраці.
Ми допоможемо вам у пошуках ідеального рішення та будем разом радіти результатам нашої співпраці.

У багатьох містах України ви зможете знайти брендовий салон-магазин «Камінін», який має ексклюзивні права представляти певну групу товарів відомих європейських виробників камінного та пічного обладнання, такі як:

Запрошуємо Вас до співпраці та стати частиною нашої команди дилерів.
Перевірка