Доставка камінів та печей

  доставка каминов и печей  
 

 Безкоштовна доставка камінних топок, печей та порталів по Києву, Львову, Одесі та іншим містам

Доставляємо камінні топки, печі, димоходи, портали для камінів по Києву та Київській області.

Вартість доставки в межах міст Києва, Львова та Одеси:

 • Безкоштовна доставка для замовлень дорожче 7000 грн, крім акційних і крім товарів вага яких перевищує 250 кг;

Вартість доставки за межі Києва, Львова та Одеси:

Вартість доставки розраховується залежно від ваги товару та його обсягу і здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта».

У вартість доставки входить завантаження товару на складі. Якщо необхідна допомога при розвантаженні повідомте менеджеру про це. Для розвантаження обладнання (топки, печі, порталу), в залежності від замовленої моделі, буде потрібно від 2 до 6 осіб, які повинні бути на вашому об'єкті. Якщо у вас немає можливості організувати розвантаження, попередьте нашого менеджера. Ми допоможемо в цьому.

Терміни доставки:

 • При наявності товару на складі, товар відправляємо не пізніше двох днів після його оплати;
 • При наявності товару в розподільному центрі у Львові, товар відправляємо не пізніше трьох днів після його оплати.

Доставка в регіони:

 • Доставляємо каміни і печі в усі міста України транспортною компанією «Нова Пошта».
 • Страхуємо вантажі і пакуємо в жорстку обрешітку. Транспортні компанії доставлять товар до терміналу транспортної компанії у вашому місті або «до дверей».

Орієнтовна вартість доставки транспортної компанії в калькуляторі на сайті «Нова Пошта».

Алгоритм відправки замовлення:

 1. Ви визначаєтесь з товаром.
 2. Менеджер зробить розрахунок вартості доставки.
 3. Виставляє рахунок-договір.
 4. Ви оплачуєте банківським переказом або готівкою в магазині.
 5. Гроші надходять на наш рахунок.
 6. Товар упаковується і відвозить в транспортну компанію.
 7. Транспортна компанія привозить замовлення.
 8. Ви перевіряєте замовлення і забираєте його.

Вартість доставки до транспортної компанії безкоштовна для замовлень від 7000 грн та товарів вага яких не перевищує 250 кг.

Детальніше про доставку у вашому місті уточнюйте: 068 320-00-88

  выезд техника  
 

 Безкоштовний виїзд техніка на об'єкт

Ми надаємо послугу безкоштовного виїзду нашого техніка на об'єкт в межах міста Києва, Львова та Одеси і їх передмість. Якщо ваш об'єкт знаходиться за межами Києва, Львова та Одеси і їх передмість, повідомте про це менеджеру, він погодить з вами час виїзду техніка.

Для чого потрібен виїзд техніка до вас на об'єкт?

Для того, щоб піч або камін працювали безпечно і ефективно, важливо правильно вибрати місце установки, перевірити відповідність вимогам існуючого димоходу або спроектувати новий, коректно підібрати камінну топку і спосіб монтажу, встановити її, дотримуючись правил і норм. Все це можливо тільки після огляду приміщення.

Незалежно від того, встановлюєте ви камін на етапі будівництва будинку, або у вже побудованому, попередня консультація з майстром допоможе уникнути помилок і незапланованих витрат на установку. Майстер ознайомиться з умовами, врахує ваші побажання і в результаті ви отримаєте не тільки красивий, але і функціональний, і безпечний камін.

Які параметри потрібно отримати під час виміру?

Висоту від підлоги до коника будинку, відстань від стін, матеріали перекриттів, розташування несучих балок в перекриттях, відстань від стін, місця кріплення димоходу в стіну. Знаючи ці параметри можна зрозуміти, які елементи димоходу знадобляться, які витратні матеріали будуть потрібні (мастики, клеї, герметики, саморізи, цегла), яка ізоляція буде потрібна, які роботи потрібно буде виконати (наприклад, це пропили в перекриттях і покрівлі, ізоляція перекриттів, кріплення і з'єднання димоходу, установка термозахисту на стіни).

Замовити безкоштовний виїзд техніка по Києву, Львова та Одесі можна по телефону: 068 320-00-88

  хранение каминов и печей  
 

 Безкоштовне зберігання купленої продукції на нашому складі

Ми знаємо, що серед наших клієнтів є люди, які купують камінні топки, печі, портали ще на етапі будівництва будинку. І оскільки приміщення може бути не готове до швидкого монтажу каміна або печі, а зберігати цей габаритний товар ніде ми надаємо послугу відповідального зберігання купленого у нас товару.

Купуючи камін або піч у нас, ви можете безкоштовно зберігати цей товар у нас на складі, підписавши договір відповідального зберігання на шість місяців. Забрати куплений у нас товар зі складу ви зможете в будь-який зручний для вас день.