АКЦІЯ -15%⠀На усі моделі норвезьких камінофенів серії JOTUL F370

Печі представлені в таких варіантах:

 
УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣⠀
ПРОСТИЙ МОНТАЖ⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
ГАРАНТІЯ 25 РОКІВ⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
- Концепція камінофенів⠀серії JOTUL F370 створювалася фахівцями норвезької студії дизайну Hareide Designmill. Всі моделі серії відрізняє оригінальний зовнішній вигляд, елегантність і витонченість. ⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
-  Дизайн⠀камінофену F370 відзначений престижними преміями по всьому світу: «Red dot design award: best of the best» в Німеччині, «Award for Design Excellence» в Норвегії, «Vesta Award» в Америці.⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
- Камінна піч JOTUL F373, одна з модельного ряду F 370 - перша в світі і поки єдина, яка отримала приз міжнародного рівня «Red dot design award: best of the best».⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣⠀
Акція діє до 31.10.2021р.⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
‼️УВАГА‼️- офіційну гарантію на 25 років від виробника , Ви отримуєте тільки придбавши продукцію у авторизованих⠀дилерів !⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
«КАМІНІН УКРАЇНА» -офіційний представник компанії Jøtul Купуючи у нас, ви отримуєте оригінальну продукцію, сертифікований монтаж та офіційну гарантію від виробника✅⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣
 

Печі серії Jotul F 370 Advance одні з найпопулярніших печей компанії Jøtul. Над зовнішнім виглядом цих печей працювали кращі фахівці норвезької студії Hareide Designmill.

Камера згоряння у печей серії F 370 Advance викладена плитами з емальованого вермикуліту, які в процесі експлуатації значно підвищують температуру в камері згоряння, очищаються від сажі і позитивно впливають на процес чистого горіння CB (Clean Burning).

Піч передбачає вертикальне розташування деревини в камері згоряння, що ні в якому разі не ускладнить задачу користувачеві. Єдиний важіль управління забезпечує простоту регулювання інтенсивності горіння.

Скло в печі вогнетривка кераміка, яке також в процесі горіння завжди буде чистим і прозорим, за рахунок наявність системи обдування скла.

Додатково піч можна укомплектувати плитою з стеатита, яка накладається на корпус печі зверху. Дана опція забезпечить тривалу віддачу тепла, так як стеатит гарячий камінь, що володіє високою теплостійкістю, він швидко нагрівається і довго остигає, в простолюдді його часто називають «природною грілкою».

Основні переваги серії Jotul F 370 Advance: 

  • Скло з модернізованою системою очистки
  • Можливість дивитись на вогонь з трьох сторін
  • Додатковий поворотний механізм на 360°
  • Стильний дизайн

Піч рекомендована для мнтажу в будинках енергозберігаючих та пасивних, має закриту камеру згоряння, що бере повітря для горіння зовні. Відповідна площа обігріву приміщень 90м² при номінальній потужності 6 кВт.

Jotul F 370 Advance

Сучасні, елегантні та ефективні печі серії Advance мають бездоганну трикутну форму камери згоряння з високим панорамним склом на передній дверцятах і прямокутними стеклами з боків, що дозволяє спостерігати за грою живого полум'я з різних сторін. Економна по витраті дерев, споживання всього 2,1 кг / год. Для зручності видалення золи, у печей Jotul F 370 Advance є попільник.

«КАМІНІН УКРАЇНА» -офіційний представник компанії JOTUL.Купуючи у нас, ви отримуєте оригінальну продукцію, сертифікований монтаж та офіційну гарантію від виробника.