Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок
AustroflammRocalJotulScanAtraLL CalorHoxterPerfekt - чавунні топкиIwona PelletsNordica - чавунні камінні печіDimplexKafel karTundra GrillVentlabSkamolDarcoIDaMebelSommerhuberSCHOTT ROBAXSchiedelVersialuxPlumБравоCerampiuTimpexTotemLuxumPislaMuurikkaMonolith - барбекю та гриліKFD - камінні топки та печіSILCAAlphenbergKALFIRE - газові каміниKoperfam - пелетні котли

Декоративна шкіра Alphenberg - змінюйте свої стереотипи краси!

Модні тенденції сьогодення диктують свої тренди та правила для створення сучасних дизайн інтер‘єрів: мінімалізм, лофт, урбан. Архітектори та дизайнери усього світу перебувають у  постійних пошуках різноманітності оздоблювальних матеріалів: декоративний бетон, сталь Corten, 3D панелі MDF, різні  типи дерева, металу та натурального каменю, для того, щоб ,,тримати руку на пульсі,, модних дизайн тенденцій 21 століття і радувати своїх клієнтів унікальними рішеннями та практичним функціоналом.

Саме таку симфонію оздоблювальної  краси, ми вирішили доповнити новинкою на ринку України: якісною, стильною, і саме головне натуральною, ще й з різноманітними текстурами, розмірами і відтінками - шкірою від європейського виробника «Alphenberg» (Нідерланди).

Це унікальне рішення для тих, хто хоче внести ноту оригінальності та стилю у своє помешкання, підкреслити свій діловий статус офісу чи приватного кабінету, або просто бажає створити свій luxury ,,куточок,, для душі.

Компанія Alphenberg славиться своїм ремеслом з 1978 року і стала беззаперечним лідером на ринку Європи, Нідерландів та усієї Скандинавії.

Основним девізом власника компанії Роба Кемонса є :"Наша майстерність є результатом безперервного пошуку інноваційних способів використання шкіри".

Тому, Ви можете сміливо довіритись фахівцям своєї справи у пошуках творчих і неповторних ідей саме для Вас, адже даний матеріал можна використати у оздобленні: стін, підлоги, меблів, каміну чи будь-якого елементу декору.

Скомбінувати текстури та кольори; задіяти різні площини, використовуючи гру відтінків та розмірів - це дійсно вражає.

Навіть камін, який і так по канонам дизайну, завжди є серцем приміщення, то в такому розкішному виконанні, кожен хто знаходитиметься в такій вітальні чи холі, затамовуватиме подих, споглядаючи на красу вогню у ніжному плавному ,,танго,, з натуральністю шкіри.

І що саме головне, шкіра не піддається механічним пошкодженням, адже покривається спеціальними мастіками, які невілюватимуть зношуваність навіть після довгих років експлуатації декору, тому сміло можете використовувати її для оздоблення підлоги холів, коридорів чи віталень.

А для поціновувачів натуральності, з кожним роком експлуатації, вона ставатиме ще більш унікальною, за рахунок нових утворених потертостей.

Детальніше ознайомитись з даним матеріалом Ви зможете, завітавши в мережу магазинів ,,Камінін Україна,, ; вживу оглянути експозиції, та разом з нашими фахівцями підібрати те, що потрібно саме Вам.

Декоративна шкіра Alphenberg - змінюйте свої стереотипи краси!

Щиро Ваш, колектив ,,Камінін Україна,, 

Розділяйте тепло разом з нами!