Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок
AustroflammRocalJotulScanAtraLL CalorHoxterPerfekt - чавунні топкиIwona PelletsNordica - чавунні камінні печіDimplexKafel karTundra GrillVentlabSkamolDarcoТандирIDaMebelSommerhuberSCHOTT ROBAXSchiedelVersialuxPlumБравоCerampiuTimpexTotemLuxumPislaMuurikkaMonolith - барбекю та гриліKFD - камінні топки та печіSILCAAlphenbergKALFIRE - газові каміниKoperfam - пелетні котли

Дизайнерські каміни «ROCAL» - витвір мистецтва Joana Gaspara!

Дизайн - як багато понять  можна вмістити в це слово: красу, любов, затишок, тепло, неповторність та душевний спокій. Саме такі емоції викликать дизайнерські камінні топки та печі від іспанської фірми «Rocal», які вносять революційний погляд на традицйний обігрів та естетику.

Компанія Rocal створена у 1982 році неподалеку від іспанського міста Барселона (Каталонія). Компанія налічує більше 30 років досвіду у створенні камінної продукції, і з кожним роком вносить безліч новинок та створює неповторні форми, які кожного дня радують око тисячі користувачів, які вже обрали для себе цей продукт.

Основним проектантом та митцем у створенні продукції «Rocal» - є відомий іспанський дизайнер Joan Gaspar, який народився у 1966 році. В даний час він має власну дизайнерську студію, викладає в школі EMA в Барселоні. На запитання чому він займається проектуванням дизайну камінів, він відповідає так: ” Камін - це фундаментальна частина інтер’єру, яка служить комфортом проживання при високому рівні взаємодії з користувачем. Ритуал докладання деревини у вогонь є важливим процесом і навіть магічним актом, тому що він призводить до миті, коли клієнт буде насолоджуватись теплом і товариством палаючого вогню ”.

Joan Gaspar розпочинаючи співпрацю з іспанським виробником камінних топок  і печей «Rocal Manufacturas», чітко визначив спільну мету - створення гарних, але дуже високотехнологічних приладів. Ці каміни викликають емоції навіть, коли перебувають у стадії спокою і не розпалюються; декорують і надають особливого шарму помешканню, але з певною стриманістю та елегантністю. Їх потужність, яка одночасно поєднана з розкішними лініями дизайну, дозволяє отримати неповторну панораму вогню. Це був основний критерії у період творіння продукції «Rocal», який з особливим пристрасним запалом надихав  Joanа Gaspara на створення продукції.

Продукція компанії «Rocal» вирізняються міцною жаростійкою сталлю, системою вторинного допалу, наявністю можливості підведення повітря з вулиці, та саме основне - високим рівнем ККД, більшим ніж 80%. Не можна також залишити без уваги, з якою легкістю відбувається контроль/керування первинного і вторинного повітря,яке надходить у камеру згорання, і в той самий час, елементи керування надійно приховані, щоб резонансно поєднуватись з дизайном печей. Також завдяки високій ефективності та технологічності камінних топок та печей, скло завжди залишається чистим.

Дизайнерські печі «Rocal» можна не тільки повісити на стіну, але й опціонально  поставити на ніжки, або використовувати  обертальну плиту, яка дозволяє обертати продукт  на 360 градусів.

До творінь Joanа Gasparа для фірми «Rocal» належать  такі моделі як: City, Drop, Vertex, Born, Oban, D-7, D-8, D-9, D-10. Всі моделі створені, щоб викликати емоції і нікого не залишити байдужим до даного продукту. Деякі мають традиційні лінії, а інші відображають більш сучасні архітектурні концепції. Проте,  всі вони  демонструють високу технологічність.

Поринувши у творчий процес, Joan Gaspar відважно поєднує новочесні технології з привабливою формою, бізнес з мистецтвом, функціональність з оригінальністю і постійно шукає нові рішення, які ви незабаром зможете побачити у творіннях камінних топок та печей іспанської фірми «Rocal».

Вашій увазі пропонуємо переглянути декілька камінних брендів: «Jotul», «Hoxter», «Austroflamm», Rocal.

Якщо ви в пошуку оригінальних камінних топок та печей,тоді вам саме до нас.

Розділяйте тепло разом з нами!