Як вибрати піч на дровах для дому

Насолоду дерев'яною піччю можна відчути по всьому будинку. Тепло, що виходить від ідеально захищеного вогню, є одним з найбільш надійних і ефективних джерел тепла на планеті. Якщо інші опалювальні рішення підвели вас, дров'яна піч може бути хорошим варіантом для будинку. Купівля дров'яної печі підвищує комфорт в будинку, але варто трохи повчитися, перш ніж відправитися в магазин за піччю.

Розмір печі

Перше, що потрібно враховувати при покупці печі на дровах це необхідний розмір. Середньостатистичний будинок може добре опалюватися за допомогою невеликої печі. Великі будинки з площею від 180 м2 потребують установки великої печі або навіть декількох печей в залежності від планування.

Слід також враховувати, чи хочете ви опалювати всі приміщення в будинку. Хоча більшість домовласників, швидше за все, захочуть обігріти весь будинок, деякі вважають за краще використовувати невелику піч для однієї або двох кімнат.

піч на дровах

Перш ніж вирушити до продавця дров'яних печей, переконайтеся, що ви знаєте площу приміщення, висоту стель і навіть вік будинку. Не знаючи обсяг опалювального приміщення є ризик вибрати не ту піч.

Для опалення будинку площею 60 м2 і висотою стель 2,7 м і будинки з площею 60 м2, і стелями 3,5 м потрібна піч з різною потужністю. Ці знання можуть допомогти продавцеві знайти правильні варіанти для вашої ситуації.

Матеріал печі

Камінні печі виробляються з чавуну і жаростійкої сталі, і відповідно вони призначені як для тривалої роботи у вигляді основного джерела опалення в будинку, так і для переривчастої роботи для насолоди полум'ям і теплом.

Ми вирішили не зупинятися на описі переваг чавунних печей, оскільки серед наших клієнтів зміцнилася думка про те, що чавун це якість, довговічність, надійність, так, все так і є, але не варто списувати з рахунків сталеві печі.

піч для дому

Однозначно сказати те, що чавунні печі більше підходять для опалення будинку, ніж сталеві не можна. Наприклад такі виробники печей як Scan і Austroflamm у виробництві печей використовують котлову і леговану сталь, яка здатна витримувати тривалі теплові навантаження без ризику деформації і прогорання корпусу печі.

На додаток до цього, багато виробників печей (KFD, Scan, ROCAL) для додаткової ізоляції корпусу печі використовують такі матеріали як: шамот, вермикуліт, які накопичують тепло під час горіння.

Підведення кисню

Всі дров'яні печі вимагають двох основних "інгредієнтів": подача кисню і відведення димових газів.

Вибираючи піч на дровах, зверніть увагу на те, чи є в ній система підведення кисню з вулиці, це важливо. Завдяки подачі повітря в піч з вулиці ми не випалюємо кисень з приміщення, збільшуємо ККД печі, зменшуємо витрату дров, і що не менш важливо зменшуємо кількість димових газів, які осідають на стінках димоходу і можуть послужити джерелом займання димаря.

Друга потреба дров'яної печі це дозволити надлишку тепла вийти через димохід. У старих будинках вже може бути встановлений димар, який буде потрібно оснастити новою, підігнаною по діаметру трубою для підвищення ефективності.

Навіть якщо в будинку немає димаря, ви все одно можете використовувати дров'яну піч. Монтажник може порекомендувати вам, де поставити димар і як він повинен виходити з печі, адже багато печей мають можливість як вертикального встановлення димохідної труби, так і задньої. Димохід можна провести через дах будинку, також він може бути встановлений на стіні будинку.

Скло й ручки в печі

Практично всі сучасні печі мають скляні двері, в деяких печах скління тристороннє. Вибираючи піч, варто звернути увагу на наявність системи "чисте скло", завдяки якій скло завжди буде чистим і прозорим, і вам не доведеться його відчищати від сажі і кіптяви, яка може покривати скло, наприклад, після використання вологих дров.

печі на дровах

Далеко не всі люди звертають увагу на те, де в печі розташована ручка відкривання дверей і з якого матеріалу вона виготовлена. Погодьтеся, мало задоволення доставить дотик до розпеченої металевої \ чавунної ручки. Саме тому такі виробники печей як Scan в деяких моделях використовують ручки зі скла, які знаходяться збоку двері, залишаючись завжди прохолодними. Норвезький виробник чавунних печей Jotul, використовує для виготовлення ручок дерево. Австрійський виробник Austroflamm в багатьох своїх печах встановлює елегантні ручки з горіха.

Зберігання деревини

Ефективність дров'яної печі залежить від використання сухого дерева, відповідно і від правильного зберігання деревини. Належне зберігання деревини завжди необхідно, і це слід враховувати перед покупкою печі. Незалежно від того, чи будете ви купувати поліна на пилорамі, деревину потрібно тримати сухою.

Вам буде потрібно чимало місця не тільки для зберігання витриману деревину, але і для деревини, яка сушиться. Належне зберігання на відкритому повітрі включає в себе критий майданчик для зберігання дерева і підняту платформу, що дозволяє деревині "дихати" під час зберігання. Платформа повинна знаходитися всього в декількох сантиметрах від землі з достатньою кількістю опор, щоб витримати вагу дерев'яної купи.

Той, хто шукає ідеальне джерело тепла для свого будинку, отримає більшу вигоду від дров'яної печі. Крім того, що печі є одними з найбільш ефективних джерел опалення, вони були розроблені, щоб стати центральним елементом будинку. Попит на печі збільшується з кожним роком, тому інвестуйте в свою нову дров'яну піч сьогодні і розділяйте тепло з нами.