Камін в інтер’єрі

Зрозуміло, що ви витрачаєте багато часу на визначення типу каміна для дому. Ви зважуєте всі варіанти — традиційне покриття та вогнище проти витонченого сучасного каміна, передню модель проти тристоронньої моделі, кам’яну або цегляну обшивку проти мармурової чи бетонної — але скільки часу ви ще витратите на вибір різних інтер’єрних аксесуарів для каміна, наприклад, світильників чи декоративних елементів?

Якщо ви подібні до більшості людей, ви не приділите стільки уваги внутрішній частині каміна для вітальні, скільки зовнішній. Однак, із сучасною величезною кількістю варіантів (уявіть гальку пісковику, бурштинове скло та гранітну основу), цьому немає виправдання. Якщо ви шукаєте цілісний стиль, який відповідає вашому баченню, тоді варто враховувати кожну деталь. Окрім цього, дуже важливо, чи встановлюєте ви камін у вітальню, кухню чи будь-яку іншу кімнату - камін має виконувати необхідні функції та створювати відповідну атмосферу в залежності від приміщення.

Дизайн каміну в інтер'єрі

Ви можете не так сильно звертати увагу на внутрішній облицювальний матеріал каміну для кухні , як на його оточення, але це робить великий вплив на загальний вигляд і відчуття каміна. З огляду на це, ви можете вибрати між:

  • цеглою: Цегляні облицювальні матеріали добре поєднуються з традиційними моделями, які мають мантію і вогнище; можна розглянути дизайн «ялинка», якщо ви хочете відокремити інтер’єр від екстер’єру або якщо у вас є візерунок «ялинка» в іншому місці кімнати;

  • чорною обшивкою: Чорні панелі з сирої глини нададуть каміну чистий вигляд, тому полум’я зможе зайняти центральне місце; також чорна обшивка ідеально підходить для сучасних дизайнів передньої панелі, яка додає глибину та витонченість; ви можете обирати від ребристого дизайну до плоскої світловідбиваючої панелі - є безліч тонких способів додати стилю за допомогою однотонного чорного інтер’єру;
  • гранітом: ​для більш сучасного погляду на традиційний камін в домі, розгляньте обпалену порцеляну, яка нагадує зовнішній вигляд добутого граніту; більшість серій пропонують гранітну підкладку різних кольорів — бежевого, сірого, чорного, зеленого тощо.

Вибрати камін для кімнати на ваш смак можна легко й просто в нашому магазині та купити в Києві, Одесі, Ужгороді та інших містах по всій Україні. Якщо вам потрібна додаткова допомога з облаштуванням вашого каміна, ви можете переглянути наш сайт та фотографії з галереї, щоб отримати більше неймовірних натхнень для дизайну каміна.