Камінні топки Xfire – нове ім’я у світі сучасних камінів

Xfire – абсолютно новий продукт на українському ринку камінів родом із Латвії, що поєднує в собі сучасний дизайн, високі технології, хорошу якість, надійність, практичність, енергоефективність та екологічність, і все це за розумну ціну!

                Каміни від XFire з’явилися на українському ринку лише на початку 2022 року, однак уже встигли завоювати серця шанувальників домашнього затишку з дров’яним каміном.

На сьогоднішній день Xfire представлені в Україні серією камінів з прямим (FLAT) та кутовим (CORNER) склом зі зменшеною (Slim) та стандартною глибиною камери згорання.

Каміни зі стандартною глибиною камери згорання з прямим склом (FLAT) представлені у трьох модифікаціях, що відрізняються між собою шириною дверцят – 700, 800 і 900 мм. Моделі з кутовим склом (CORNER) мають лише два варіанти ширини дверцят – 800 і 900 мм, при цьому завжди є можливість обрати розташування кута - ліве (L) або праве (R).

Версія SLIM і з прямим (FLAT) і з кутовим (CORNER) склом представлена на ринку двома ширинами дверцят – 700 і 800 мм. Для топок з кутовим склом теж є можливість обрати розташування кута - ліве (L) або праве (R).

Усі пропоновані моделі можуть поставлятися з внутрішнім облицюванням камери згорання білого або чорного (версія graphite) кольору.

                Камінін-Україна є єдиним авторизованим дилером продукції компанії Xfire в Україні, і, лише у дилерській мережі Камінін-Україна та партнерів, ви отримаєте оригінальну продукцію, сертифікований монтаж та офіційну гарантію від виробника.

 

Тож, чим хороші каміни від Xfire?

                Корпуси камінів виготовлені із листів високоякісної жароміцної котлової сталі, товщиною 4 мм, яка спеціально розроблена для використання в умовах впливу високих температур. На задній та бокових поверхнях корпусів, з їх зовнішньої сторони, розміщено сталеві пластини, що виконують роль радіатора, і, в парі із наскрізними горизонтальними конвекційними каналами (канали присутні лише у версіях зі стандартною глибиною камери згоряння) у димозбірнику, являються системою зовнішньої конвекції (External Convection). Завдяки цій системі камін віддає більше тепла у навколишнє середовище.

На камінах зі стандартною глибиною камери згорання встановлено чавунний вузол підключення до димоходу. Вузол підключення складається із двох елементів. Нижній елемент може обертатися на 360° відносно корпусу каміна в горизонтальній площині, а верхній – на 360° відносно нижнього. Таким чином, у монтажників є можливість скерувати вузол підключення практично у будь якому зручному напрямку без використання додаткових елементів.

 Всі металеві частини топок покриті екологічним жаростійким двокомпонентним захисним фарбовим покриттям, що не виділяє диму і запаху під час роботи каміна.

                Скло у камінах Xfire керамічне, з чорним тонуванням X-Black Line по периметру, здатне витримувати температуру до 800°С.

Дверна рама, в яку встановлюється скло, виготовлена зі спеціального сталевого профілю, що забезпечує жорсткість конструкції дверцят.

Для відкривання і закривання дверцят служить ручка X-COLD GRIP з високоякісної нержавіючої сталі, що має особливу перфоровану конструкцію для природного охолодження під час роботи каміна.

Герметичність між дверцятами і корпусом каміна а також між склом та рамою дверцят забезпечують високотемпературні ущільнювачі.

                Горизонтальність, а також висота установки топки при монтажі виставляються за допомогою регулювальних гвинтів (діапазон регулювання – до 100 мм).

                Монтажна рама довкола дверцят має ширину 67 мм, що дає можливість виконувати забудову топки в одній площині з дверцятами.

                Внутрішні стінки камери згоряння футеровані плитами з інноваційного матеріалу KERAMITEX, білого, або чорного (опція) кольору. Завдяки своїм фізичним властивостям KERAMITEX ефективно захищає стальні стінки топки від шкідливого впливу полум’я і високої температури, акумулює велику кількість тепла, сприяє підвищенню температури в камері згоряння і при цьому створює гарний фон для полум’я.

                Авторська тривимірна система розподілу повітря для горіння у камері згоряння, X-FLOW BALANCE, дозволяє управляти процесом горіння за допомогою єдиного регулятора, забезпечуючи при цьому високий ККД пристрою. Окрім забезпечення процесу горіння, система X-FLOW BALANCE дозволяє утримувати скло чистим протягом тривалого часу експлуатації каміна.

                Усі каміни з представленого модельного ряду мають систему вторинного допалювання димових газів, до якої входять система X-FLOW BALANCE та вермикулітовий дефлектор, встановлений під склепінням камери згоряння. Після вермикулітового, в топках на шляху руху димових газів встановлено ще і металевий дефлектор. Така конструкція забезпечує більш тривале перебування димових газів всередині каміна, вищу їх температуру, більш повне вигоряння палива, і, як наслідок – високий ККД. До слова, усі представлені каміни мають ККД не нижче 80%.

                У топках XFire передбачено можливість підведення повітря з вулиці, а спеціальна конструкція X-AIR SYSTEM дає можливість підвести повітря для горіння зі зручної сторони – ззаду, з лівого чи з правого боку.

                У стандартній комплектації каміни XFire виготовляються без попільника, однак, попільник доступний до замовлення як додаткова опція.