Конвекційна камера каміну – основа безпеки та здоров’я вашої родини!

Чи замислювались Ви колись над тим, наскільки важлива екологічність матеріалів, з яких будується конвекційна камера каміну? Яким повинен бути хімічний склад елементів ізоляційних матеріалів, щоб не шкодити Вам та здоров’ю членів Вашої родини? Особливо, якщо Ви обрали камін для повсякденного опалення, як альтернативу газу чи електриці..

Саме тому, сьогодні ми б хотіли приділити увагу ізоляційній продукції німецьої якості, в основу якої входить силікат кальцію - SILCA, який станом на сьогодні, являється лідером на ринку Європи серед вогнетривких матеріалів для ізоляції камінів та печей. Дана компанія щороку проходить атестацію та здійснює дослідницькі випробування і дослідження у наукових інститутах Німеччини, Швейцарії та Австрії.

Безперечним лідером для ізоляції камінів та печей на ринку Європи є кальцієво силікатна плита SILCA 250 KM, що поєднує у собі дві основні властивості – являється самонесучим будівельним матеріалом і вогнетривкою стіною водночасно.

Основні складові плити силікату кальцію SILCA- це пісок і вапно, що абсолютно не шкідливі для людського організму та навколишнього середовища. В основний склад кальцій силікатних плит SILCA 250 KM не застосовуються шкідливі хімічні волокна, тому плити абсолютно відповідають екологічним вимогам та європейським стандартам, а саме:

- німецьким нормам DiBt(Berlin) No. Z-43.14-117;

- швейцарському сертифікату пожежної безпеки No. Z15202 ;

- європейським нормам DIN EN ISO 9001:2000.

Стандартні формати плит з кальцію-силікату SILCA 250 KM: 1000х625х30 мм, 1250x1000х30 мм, 625x1000х40 мм, 1250x1000х40 мм, 1250х1500х40 мм, 1250x1000х60 мм.

Виробнича товщина стандартної плити - 30мм-100 мм. Однією з відмінних рис плит силікату кальцію SILCA 250 КМ є тверда, без пилу, пресована поверхня, яка дозволяє розширити можливості обробки при будівництві камінного облицювання. Плити з силікату кальцію SILCA 250 KM - можуть оброблятися за допомогою звичайних інструментів для нарізання деревини.

1. КОМПАКТНІСТЬ:
Cуттєва економія площі приміщення, завдяки використанню найменшої товщини ізоляційної плити, яка забезпечує високу вогнетривкість у порівнянні з іншими конкуруючими марками;

2. ЕКОЛОГІЧНІСТЬ:
Фізіологічно нешкідливий матеріал , не містить шкідливих хімічних домішок та фібро волокна;

3. ДВА В ОДНОМУ:
Облицювання та теплоізоляція в одному матеріалі;

4. МІЦНІСТЬ:
Самонесучий матеріал, стабільний за формою і розмірами;

5. ВОГНЕТРИВКІСТЬ:
Негорючий матеріал, що відповідає німецькому виробничому стандарту 4102 - А1;

6. ДИЗАЙН:
Простота монтажу дозволяє втілити будь-яку ідею в життя;

7. ЕКОНОМІЯ ЧАСУ:На зведення конструкції не потрібно спеціальних інструментів;

8. ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ:
Плити Silca 250 KM мають високі водоізоляційні властивості;

Також, нещодавно німецька компанія SILCA презентувала новий тип плит для побудови конвекційної камери каміну, що зробить Ваше перебування в приміщенні ще більш комфортнішим і ще більш м’якшим - запатентований унікальний матеріал - SILCA HEAT 600 C, адже у склад даних плит входить силікат кальцію та графіт.

Зверніть увагу, що SILCA HEAT 600 це НЕ ІЗОЛЯЦІЙНИЙ матеріал, а високотемпературний ПРОВІДНИК.

Плити SILCA HEAT 600 C, використовуються при побудові фронтальної частини Вашої конвекційної камери, щоб розвантажити високий температурний режим під час інтенсивної експлуатації каміну.

Даний ефект досягається за рахунок вмісту силікат кальцію у поєднанні з частками графіту, що забезпечують високу теплопровідність; сприяють максимально рівномірному радіальному випромінюванню камінної обудови.

На відміну від принципу роботи конвекційної камери, де вся конструкція зроблена з ізоляційного матеріалу, що сприяє виходу теплого повітря з решіток в діапазоні 75-80 С градусів; використавши провідникові плити SILCA HEAT 600 C, Ви отримаєте максимально лагідне теплове випромінювання з середнім рівнем температури у приміщенні 45 С, що є значно кращим для сприйняття людським організмом.

Також не забувайте про важливість екологічності даних плит, адже це перш за все повітря і випари, яким дихатимете Ви та Ваші діти.

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОТІ плити SILCA HEAT 600 C:

  • Густина плити: 650 кг/m³
  • Стандарт продукту: DIN EN 14306
  • Teрмостійкість: 1000 °C
  • Теплове розширення: 500°C - 0,03 %
  • Розміри: 1000x625, 1250x500, 1250x1000 мм
  • Товщина: 25 та 35 мм

 

​Ми дбаємо про Ваше здоров’я та хочемо ПОПЕРЕДИТИ Вас, про можливі наслідки неякісних матеріалів, що можуть використовуватись під час монтажу камінної топки!

Піклуйтесь про власне здоров’я; читайте хімічний склад матеріалів, що входять у склад ізоляційних плит, та перевіряйте сертифікати якості та відповідності європейським нормам!

За фаховою консультацією звертайтесь до наших спеціалістів по території всієї України, і пам’ятайте, що вибір завжди за Вами!

Ми турбуємось про Вас і Ваше здоров’я!

Розділяйте тепло разом з нами! Щиро Ваш, «Колектив Камінін Україна».