Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок
AustroflammRocalJotulScanAtraLL CalorHoxterPerfektIwona PelletsNordicaDimplexRoyal FlameKafel karЕксперт ТеплаTundra GrillVentlabSkamolDarcoChasseurТандирIDaMebelFirepointSommerhuberSCHOTT ROBAXSchiedelPlumБравоTimpexHogarTotemLuxumPislaMuurikkaMonolithKFDAlphenbergKALFIRENordflamKoperfamWeberXFIRE

«Роль каміну у каркасному будівництві»

Кожен з Вас мріє про затишний, зручний  будинок, перебуваючи в якому, відчуваєш себе захищено, надійно, та  найголовніше - КОМФОРТНО! А який же затишок, без каміну?!

Поринувши у солодкий спокій заміського відпочинку, так і хочеться опинитись біля теплого вогнища, де забуваєш про всі турботи і є можливість помріяти, відкласти усі турботи на потім та гарно провести час з рідними та друзями.

Але сьогодні ми Вам розкажемо, що біля каміну можна не лише відпочивати, а й ЕКОНОМНО та ЕФЕКТИВНО обігрівати увесь будинок, отримуючи насолоду та ЗАОЩАДЖУВАТИ!!!

І так, існує три типи опалення каміном: повітряний, водяний та аккумулятивний. Зараз ми Вам детальніше розповімо про кожен з них.
1. Повітряний метод обігріву полягає у тому,  що за допомогою камінної топки можна обігріти  цілий будинок до 230 кв.м, заккумулювавши тепло у конвекційній камері, з якої за допомогою повітропроводів можна розвести тепло по різним кімнатам, або підняти на другий поверх, якщо такий є, так як будь який камін працює методом заміщення гарячого повітря холодним.

Для цього Вам необхідно обрати якісну камінну топку, яка зможе економно  спалювати деревину та максимально ефективно витримуватиме довгі температурні навантаження.

Для такого методу опалення ми вам рекомендуємо звернути увагу на такі камінні бренди як: 
«Jotul» (Норвегія), «Austroflamm» (Aвстрія), «Hoxter», (Німеччина), «Perfekt» Польща.

2. Водяний метод опалення полягає у тому, що камінна топка з'єднується з водяним обмінником (накопичувальним баком) у якому аккумулюється тепло, а далі можна зробити його розпреділення на гарячі батареї, підлоги, душ і тд. і За допомогою такої системи можна ефективно обігріти цілий будинок до 250 м. кв  з можливістю приєднатись до існуючого централізованого опалення. 

Тобто, окрім красивої панорами вогню в каміні, Ви отримуєте інженерне  рішення по обігріву, як альтернативу газу та електриці, максимально  наближене до ефекту твердопаливного котла.

Камінні топки з водяним контуром використовують разом з системою автоматики, яка під’єднується до камінної топки та буферної ємкості вказуючи на температуру у камері згоранні та у буферній ємкості. Після завершення дії каміну, гаряча вода продовжує циркулювати по трубам віддаючи тепло до моменту повного вистигання.  Каміни  з водяним контуром - це нова генерація екологічно чистого та ефективного методу обігріву вашого  будинку. Для такого методу опалення ми вам рекомендуємо звернути увагу на такі камінні бренди як: «Hoxter» (Німеччина), «Iwona Pellets» (Польща).

    Аккумулятивний метод опалення – здійснюється за допомогою спеціальних акумулятивних матеріалів, які використовуються у комбінації з повітряною камінною топкою. Основна особливість полягає у використанні матеріалів, що мають змогу накопичувати тепло в процесі горіння каміну, та після завершення протягом 8-10 годин в залежності від кількості використаного матеріалу його віддавати. 

Якщо простіше, то це якісна  камінна топка з чавуну або котлової сталі, яка містить різного роду акумуляцію (шамотно - цегляний сплав з литим бетоном) на топці, або поряд з нею: маса, форма і вид акумуляції залежать від об’єму камери згорання. 

 

Для такого методу опалення ми вам рекомендуємо звернути увагу на такі камінні бренди як: Jotul (Норвегія), Austroflamm (Aвстрія), Hoxter  (Німеччина).

      Також хотіли б ознайомити Вас з ще з одним видом продукції, таким як гібридні каміни. На сьогоднішній день це інноваційний продукт та новинка і прорив на ринку України, які довели що камін може бути не допоміжним, а ЄДИНИМ опаленням у каркасному  будинку.  
    Гібридний камін - це «розумний камін», який має повітряну та водяну лінійку камінних топок; може використовувати три види палива: брикет, пелети та деревину; мають автоматичний розпал та очищення каміну; можуть дистанційно керуватись через смартфон та мають можливість до місяця часу працювати автономно без вашого втручання. Якщо Ви вподобали такий камін, то ми рекомендуємо польського виробника – «Iwona Pellets» ( Польща).  Якщо порівнювати методи розподілу тепла то, повітряний камін працює у такому співвідношенні: 80% - конвекційне тепло, 20% - тепло від випромінювання скла. У водяних камінів, це розподіл: 80% тепла йде на водяний обмінник, 12% - від випромінювання скла, і 8 % - від конвекції.  По терміну віддачі тепла (при нормальних тепловтратах будинку): конвекційний метод опалення-4 години, аккумулятивний- 8-10 год, водяний - доба-дві.

Обравши один з перелічених варіантів опалення, ви отримаєте не лише гарний декор, затишок, комфортну зону відпочинку та красиву візуалізацію вогню, а й НАДІЙНИЙ, ЕКОНОМНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ ОБІГРІВ усього будинку! Заощаджуйте та обирайте найкраще!  А ми Вам допоможемо в цьому переконатись і втілити вашу мрію в реальність!