Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок
AustroflammRocalJotulScanAtraLL CalorHoxterPerfektIwona PelletsNordicaDimplexRoyal FlameKafel karЕксперт ТеплаTundra GrillVentlabSkamolDarcoChasseurТандирIDaMebelFirepointSommerhuberSCHOTT ROBAXSchiedelVersialuxPlumБравоTimpexHogarTotemLuxumPislaMuurikkaMonolithKFDSILCAAlphenbergKALFIRENordflamKoperfamWeberXFIRE

«Розумний камін» - це міф чи реальність?

Як часто ми чуємо, що камін – це лише предмет інтер’єру, затишок та краса, але аж ніяк не система опалення?! В попередніх статтях ми багато говорили про різні види технічних рішень опалення за допомогою камінів, як альтернативи обігріву газу чи електрикою, це такі як: повітряні, аккумулятивні чи водяні каміни.

«Розумний камін» - це міф чи реальність?

Усі вище перелічені технічні рішення використовували деревину - як основний вид палива. Сьогодні ми б хотіли поговорити з вами про гібридні каміни, так звані «розумні каміни», які все робитимуть за вас: дбатимуть про тепло у ваших оселях 7 днів на тиждень; самі будуть розпалюватись перед вашим приходом додому; очищатись після завершення процесу горіння; зможуть використовувати три види палива: брикет, пеллети та дрова. Скажете це міф і такого не буває? Зараз Ми докажемо Вам, що «розумні каміни» існують і це насправді реальність, а не міф!

Хочемо презентувати Вам новинку на ринку України – гібридні камінні топки  від польського виробника «Iwona Pellets», які внесли революційний погляд на традиційний камін та опалення. Компанія започаткувала виробництво у 2011 році і з цього часу здобула шалену популярність на ринку Європи. В чому ж полягає особливість цих «чудо камінів»?!

«Розумний камін» - це міф чи реальність?

1.У комбінованому виді палива, яке ви можете обирати для свого каміну: брикет, пеллети та звичні для вас дрова. 

Також ви можете обрати вид опалення: повітряний чи водяний. Оскільки Iwona Pellets передбачає 2 лінійки камінних топок з котлової сталі  – як для конвекційного так і для водяного опалення, які містять внутрішній ізоляційний матеріал - шамот. 

Використання пеллет дає вам можливість автоматизувати процес паління каміном, а дрова залишають за вами, при потребі, право насолоджуватись звиклою для вас панорамою вогню.

2.На відміну від пеллетних пічок, камінні топки Iwona Pellets вирізняються великими габаритами скла, що аж нічим не уступає звиклим для вас камінним топкам на дрова.

3.Система подачі пеллет у камеру згорання зроблена під кутом, що унеможливлює процес загорання вогню в контейнері з пеллетами. Оскільки більшість виробників подають пеллети перпендикулярно, так званою шнековою системою, що є небезпечним. 

4.Камінні топки Iwona Pellets забезпечують систему чистого скла, за рахунок правильної подачі кисню на скло, відсікаючи вогонь від шиби і таким чином залишаючи її чистою.

«Розумний камін» - це міф чи реальність?

5.Камінні топки Iwona Pellets у базовій комплетації містять систему автоматики, яка автоматизує процесс розпалки, тобто ви можете за допомогою смс повідомлення здійснити розпалювання каміну (час розпалювання - 5 хв), визначити певний режим  горіння та встановити  необхідну вам  температуру.

6.Ви можете запрограмувати камін у різних режимах та температурах на усі 7 днів тижня, комфортно насолоджуюючись автоматичним процессом опалення, розмістивши у кімнатах вашого будинку теплові датчики, які показуватимуть рівень температури.

7.Камінні топки Iwona Pellets автоматично здійснюють процесс очистки каміну на максимально довгий термін: від кожних 8 годин - до раз на тиждень.

8.Ви можете обрати контейнер для пелет  від min 40 кг (три дні) до max - 400 кг (30 днів), який автоматизує процес опалювання до раз на місяць.

9.Система автоматики працює таким чином, що ви можете легко програмувати ваш камін: виставляти температуру в камері згорання, регулювати температуру у конвекційній камері (у повітряних камінах) та температуру в аккумулятивному баці чи системі, якщо це водяний камін), впливати на процес розводки тепла по будинку, та програмувати час та режими коли ви бажаєте переходити з одного виду палива на інший – з пеллет на дрова чи навпаки.

«Розумний камін» - це міф чи реальність?

Якщо Ви досі не вірите, що «розумні каміни» існують, то саме час спробувати Iwona Pellets та переконатись на власному досвіді, що камін – це перспективний вклад у тепле майбутнє! 

!!!Хочемо попередити, що монтаж таких систем повинні здійснювати лише сертифіковані фахівці, оскільки це ваша безпека та надійний сон!!! 

Розділяйте тепло разом  нами!