(098) 773-24-13
Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок

Austroflamm - камінні топки та печі

Austroflamm (АВСТРІЯ) - виробник металевих камінних топок та акумулятивних жаростійких матеріалів для професійного обігріву будинків та приміщень. Топки Austroflamm виготовлені з легованого металу, який витримує високі температури та їх різкі коливання. Камера згорання топок Austroflamm футурована спеціально запатентованим матеріалом – керамотом. Керамот зберігає стінки від перегорання  і добре  балансує між теплоізоляцією і теплопровідністю, пришвидшуючи отримання високої температури у процесі горіння. Крім того, за рахунок білого кольору добре відзеркалює тепло у приміщення, де знаходиться камінна топка. Також керамот має здатність при температурі 386С самоочищуватись, а у поєднанні з системою вторинного допалювання газів, яка сприяє самоочищенню камінного скла, забезпечує білосніжну красу камери горіння  Вашої камінної топки Austroflamm.

Модельний ряд камінних топок Austroflamm налічує різноматні форми, розміри, механізми відкриття дверцят, а також характеризуються безпопільниковою системою побудови камери згорання, що краще зберігає жар та продовжує процес тління дрів.

Вага камінних топок Austroflamm від 110 до 350 кг., потужність від 8 до 14 кВт. Є можливість підводу повітря з вулиці. Кожна камінна топка Austroflamm може використовувати систему аккумуляції у трьох опційних варіантах: бокси, ринги, кільця, яка продовжує інтенсивність віддачі тепла до 12 годин після завершення процесу горіння у камері згорання. Вага, форма і розміри якої залежать від об’єму камери згорання.

Додаткові комплектуючі: система акумулятивних мас, декоративні рами.