Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок

Jotul - каміни, камінні топки, печі для дому

Jotul - камінні топки, печі та каміни

Jotul  (Норвегія) - виробник чавунних камінних топок для професійного обігріву будинків та приміщень. Компанія заснована в 1853 році.

Камінні топки Jotul виготовлені з спеціально запатентованого сірого чавуну, який витримує високі температури та їх різкі коливання. Камера згорання футурована подвійними чавунними стінками, або вермокулітовими пластинами, що вберігають продукцію від перегорання та дозволяють використовувати в режимі нон-стоп.

Модельний ряд камінних топок Jotul складається з моделей з класичною системою горіння та моделей з системою вторинного допалювання газів.

Вага топок Jotul: від 110 до 200 кг, їх потужність від 4 до 17 кВт.

Топки Jotul оснащені різними механізмами відкриття дверцят. Мають безпопільникову  система горіння, можливе опційне використання попільника для конкретно  визначеного модельного ряду, присутня можливість забору  повітря з вулиці.

Кожна камінні топка Jotul може використовувати систему акумуляції, яка продовжує інтенсивність віддачі тепла до 8 годин після завершення процесу горіння у камері згорання. Вага, форма і розміри залежать від об’єму камери згорання.

Додаткові комплектуючі: жаростійкі чорні та емальовані труби; димарі; камінні облицювання з талькомагнезиту та бетону; зольники; система акумулятивних мас; автоматика для регулювання горіння; дистриб’ютори; перехідники; декоративні розетки; напольні плити з жаростійкого скла та камінні аксесуари .