Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок

Jotul - каміни, камінні топки, печі для дому

Jotul - камінні топки, печі та каміни

Jotul (Норвегія) легендарний виробник чавунних камінних топок і печей на дровах для обігріву приміщень. Компанія заснована в 1853 році. Камінні топки Jotul виготовлені з запатентованого сірого чавуну, який витримує високі температури і їх різкі коливання. Камінні топки Jotul доступні в чотирьох варіантах:

з одним (фронтальним) склом; з фронтальним і правим склом; з фронтальним і лівим склом; з тристороннім склом.

Особливості камінних топок Jotul

Камінні топки і печі Jotul оснащені бічним механізмом відкриття дверцят. Мають безпопільникову систему горіння. Можливо опціональне використання попільника для певного модельного ряду печей, є можливість забору повітря з вулиці.

Камера згоряння в топках і печах оброблена подвійними чавунними стінками, а в деяких моделях вермокулітовіми плитами, вони оберігають топку або піч від перегріву і дозволяють використовувати камін або піч в режимі нон-стоп. Іншими словами печі та каміни Jotul можуть служити основним джерелом опалення будинку.

Всі топки і печі Jotul оснащені системою самоочищення скла (Air wash), завдяки якій скло топки завжди буде чистим і прозорим.

Модельний ряд камінних топок Jotul складається з моделей з класичною системою горіння і моделей з системою вторинного допалювання газів, завдяки якій досягається максимальний ККД і зменшується витрата дров.

Акумуляція тепла в печах та камінах Jotul

Кожна камінна топка Jotul може використовувати систему акумуляції, яка продовжує інтенсивність віддачі тепла до 12 годин після завершення процесу горіння дров.

Додаткову акумуляцію тепла можна використовувати і в деяких моделях печей Jotul, наприклад в серіях Jotul F 370 HT і Jotul F 360 HT. Елементи акумуляції тепла Heat Storage виконані з керамічних матеріалів з високою теплоємністю, головне завдання яких віддавати накопичене тепло протягом 12 годин після останнього завантаження дров.

Готові каміни Jotul

Компанія Jotul виробляє і готові каміни, які за своєю суттю є конструктором в комплект якого входять: чавунна камінна топка Jotul, металевий каркас, облицювання з бетону або стеатита. Основною перевагою готового каміна є швидкість і простота збірки, повний монтаж топки з корпусом триває не більше одного дня.

Додаткові комплектуючі для печей і камінів Jotul:

Магазин Каминін це офіційний представник компанії Jotul в Україні. Купуючи офіційні камінні топки і печі Jotul ви отримуєте кваліфікований сервіс та гарантію 25 років.