KFD - камінні топки та печі на дровах

Сортувати
Тимчасово не доступно
Сталева камінна пічка KFD DELTA Сталева камінна пічка KFD DELTA
1 690 € Купити
Тимчасово не доступно
Стальна камінна пічка LIZA Стальна камінна пічка LIZA
934 € Купити
Тимчасово не доступно
Піч камін LIDIA Піч камін LIDIA
836 € Купити
Тимчасово не доступно
Піч камін KASIA Піч камін KASIA
752 € Купити
Тимчасово не доступно
Піч камін EWA Піч камін EWA
1 146 € Купити

KFD - камінні топки та печі

KFD (Польща) виробник сталевих і чавунних камінних топок, печей і пелетних котлів з 1996 року. KFD це висока якість і помірна ціна топок зі сталі і чавуну, які можна використовувати не одне десятиліття.

Камінні Топки KFD обладнані всіма необхідними системами для ефективного опалення житлових приміщень. Модельний ряд KFD складається з безлічі топок різної форми, розміру і механізму відкривання дверей:

  • з одним (фронтальним) склом
  • з фронтальним і правим склом
  • з фронтальним і лівим склом
  • з тристороннім склом
  • тунельні топки з двома стеклами
  • з вертикальним відкриттям дверей
  • з боковим відкриттям дверей.

Чому вам варто купити камінну топку KFD:

Камера згоряння в топках і печах KFD виконана з теплоємність матеріалу «шамот» або з чавуну в бюджетних моделях. Внутрішнє оздоблення камери згоряння з шамоту можна вибрати з двох кольорів натурального бежевого або темного (чорного).

Скло виготовлено з прозорої кераміки, стійкої до температур до 800 ° C. Завдяки тому, що скло в топках KFD обдувається повітрям воно довше залишається чистим.

Відмінною особливістю камінних топок KFD є те, що ви можете обрати модель з чавунною рамкою двері або із трафаретною рамкою чорного кольору.

Система подвійного допалювання дозволяє максимально використовувати енергію деревини і піклуватися про навколишнє середовище. Вбудований дефлектор підвищує тривалість циркуляції димових газів в топці. В результаті підвищується ефективність нагріву (ККД), а згоряння стає більш екологічним.

  • Мінімальна потужність топок становить 6 кВт, а максимальна 20 кВт.
  • Максимальна довжина камінних топок KFD становить 1,5 метра.

Камінні топки KFD з вертикальним відкриванням дверей можуть похизуватися точним і міцним механізмом. Додатково топка може бути обладнана електричною системою підняття дверей за допомогою дистанційного керування.

Розбірні частини топки в разі потреби дозволяють проводити ремонтні роботи без демонтажу порталу і самої топки.

Інтернет-магазин Камінін - це офіційний представник KFD в Україні. Купуючи камін у нас, ви отримуєте офіційний сервіс і гарантію.