Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок

Monolith - Барбекю та грилі на деревному вугіллі

Monolith - барбекю та грилі на деревному вугіллі

Monolith (Німеччина) компанія виробляє керамічні грилі камадо. Кераміка дуже міцний і тепломісткий матеріал. Після прогріву, стінки керамічного гриля рівномірно віддають тепло, м'ясо, овочі, птиця пропікаються і обсмажуються з усіх боків.

Керамічний корпус гриля Monolith покритий спеціальною глазур'ю, яка захищає його від вицвітання на сонці і впливу атмосферних опадів, матеріали з яких зроблений гриль не піддаються корозії і не бояться перепадів температур. Керамічний гриль прослужить вам довго, зберігаючи при цьому прекрасний вигляд. Керамічний гриль Monolith поєднує в собі п'ять різновидів обладнання для приготування їжі:

Лінійка керамічних грилів Monolith складається з трьох моделей, які відрізняються між собою тільки розміром:

Monolith Junior

Найменший керамічний гриль дозволяє приготувати страви рестораннї якості для сім'ї з трьох осіб. Діаметр решітки 33 см. Його не потрібно збирати перед використанням і чистити перед зворотною дорогою, до того ж Monolith Junior має невеликий розмір і легко поміщається в багажник автомобіля.

Monolith Classic

Ідеальний для сімейного пікніка. Гриль легко розбирати, збирати і чистити. На 46 сантиметровій решітці гриля за один раз можна приготувати частування для 7 дорослих осіб.

Monolith Le Chef

Підходить, як для обладнання стаціонарної кухні ресторану, так і для організації виїзного обслуговування. Робоча поверхня гриля діаметром 57 сантиметрів дозволяє засмажити молочне порося цілком.

Каминін це офіційний представник компанії Monolith в Україні, грилі представлені в наших салонах в Києві, Одесі та Львові.