Perfekt - монолітні чавунні топки

Сортувати

Perfekt чавунні камінні топки і печі

Perfekt (Польща) виробник монолітних чавунних топок та печей, заснований на досвіді шведських монолітних чавунних топок фірми «Keddy». Монолітні камінні топки відрізняються технологією виробництва, адже корпус камінної топки разом з камерою згоряння є єдиним монолітним блоком, форма якого відливається на виробництві як єдиний елемент без швів і з'єднувальних болтів, зберігаючи герметичність без застосування додаткових ущільнювачів і герметиків. Товщина стінок корпусу коливається від 8 до 18 мм.

Дверцята в камінних топках Perfekt відшліфовані вручну таким чином, щоб забезпечити надійну герметичність і виключити необхідність застосування ущільнюючого шнура. Скло високої якості, витримує високі температури до 1200 С.

Поворотні ручки-заслінки дозволяють регулювати притік кисню в камеру згоряння. У топках Perfekt встановлений обмежувач для дров, який захищає від випадання деревини з камери згоряння.

Чому варто купити камінну топку Perfekt:

  1. Каміни Perfekt можна використовувати як єдине джерело опалення для приміщення площею до 270 м кв, ККД більше 78%, номінальна потужність 12-14 кВт.
  2. У топках Perfekt є можливість використання теплоаккумулюючих мас, які продовжують віддачу тепла до 12 год після завершення процесу горіння.
  3. Є можливість підключення електронної автоматики для регулювання температури і подачі кисню в камеру згоряння.
  4. Серія камінних топок «Carbon», які можна топити за допомогою вугілля.
  5. Можливість використання гриль решіток, різнокольорових монтажних рам і зволожувача повітря.
  6. Наявність моделей камінних топок з плоским димозбірником, для легкого монтажу в існуючі відкриті каміни і різні камінні портали.

Каминін це офіційний представник компанії Perfekt в Україні. Купуючи офіційний товар, ви отримуєте 10 років гарантії та спеціалізований сервіс.