Автоматика для повітряних та водяних систем опалення

Сортувати

PLUM автоматичне керування каміном

PLUM (Польща) висока якість виробництва, яке характеризує компанію PLUM було визнано ще в 1990 році. Тоді компанія була першою на території Польщі, яка отримала сертифікат Польського Комітету з стандартизації, метрології та якості для мережевого коректора витрати обсягу газу.

Автоматичний контролер процесу горіння airKOM 250 це сучасне електронне пристрій з графічним ЖК-дисплеєм, забезпечує оптимізацію процесу горіння в камінах на дровах. Електроніка контролює задану температуру в топці шляхом збільшення або зменшення подачі повітря в камеру згоряння.

Сьогодні компанія PLUM це якість світового рівня, про що свідчить, введена вже в 1997 році, система менеджменту якості ISO 9001, а в 2004 році, інтегрована Система менеджменту якості ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 сертифікована Британським інститутом стандартів.

Компанія PLUM надає інноваційні рішення в таких ключових галузях як газ, водопостачання та опалювальні системи. Компанія PLUM це синонім інновацій і нових технологій, а історія компанії і її продукції показує рівень розвитку і якості.