Дизайнерські камінні печі Austroflamm

Слідкуючи за європейськими тенденціями у сфері камінного опалення, останні 10 років чималу роль відіграє не лише високий функціонал камінних топок та печей, а і оригінальність зовнішніх форм та різноманітність оздоблювальних матеріалів, що задіюються у дизайні: талькомагнезит, бетон, кераміка, сталь покрита золотистим та срібним напиленням та ін. Особливо яскраво цей тренд можна помітити у камінних печах.

Однією з перших найбільших європейських компаній - виробників, хто взяв вектор у напрямку технологічного розвитку камінних печей від звиклих буржуйок до сучасних, базованих на основі камінних топок - є австрійська компанія Austroflamm.

Її асортимент налічує понад 50 моделей печей, кожна з яких випромінює якість, вишуканість і красу. Компанія-виробник Austroflamm, відома на ринку Європи, як представник premium класу, що завжди слідує інноваційному шляху розвитку, вирізняючись технологічністю процесу горіння; використанням унікального запатентованого матеріалу keramott;

постійною присутністю в оздобленні зовнішнього корпусу елементів з високоякісного дерева: дверні ручки, панелі, полички тощо. Це придає елегантності та відчуття комфорту, як у дорогому якісному авто.

Кожен поціновувач сучасних дизайнерських тенденцій: мінімалізм, лофт, урбан – зможе знайти для себе піч у тих формах і оздоблювальних матеріалах, що максимально м’яко впишеться у дизайн-проект, створюючи комфортне відчуття, що в приміщенні знаходиться не піч, а меблі, в яких ніжно горить вогонь, адже випромінювання вогню буде приємним, атмосфера затишною, ну а шиба, звісно, чистою.

Також зверніть увагу на те, як компанія Austroflamm проектує корпус печей: ніжки-підставки як у якісних меблів, корпус печей комбінується з великою кількістю поличок, що можна по різному комбінувати, залежно від Ваших потреб, як підставки для книг чи як дровниці; незвичні округлі форми та звичайно можливість замовлення печей з акумулятивною системою Extra, що точно повторюватиме контур самої печі, але буде не помітна людському оку.

Система Extra pобить конвекційне випромінювання більш здоровим для організму людини та пролонгуватиме віддачу тепла в часі до 16 годин, а зовнішньо - камінна піч відповідатиме усім вимогам сучасності: великоформатне скло, керамічні панелі, бетонні накладки чи кераміка з тисненням дерева.

Ну а ще, даний тип продукції підійте тим, хто любить приймати спонтанні рішення, про потребу такої теплої та затишної печі, але вже після завершеного ремонту- це не проблема. Тоді таке рішення про вибір камінної печі Austroflamm саме для Вас, адже під час монтажу Ви не відчуєте жодного дискомфорту: технічні спеціалісти змонтують її швидко та без жодного зайвого бруду, а Ваші друзі та гості будуть затамовувати подих спостерігаючи як горить вогонь у вашій улюбленій дизайнерській печі Austroflamm.

Austroflammвишуканість у деталях!

Щиро Ваш, колектив ,, Камінін Україна,,

Розділяйте тепло разом з нами!