Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 11:00-17:00
Нд: вихідний
Зворотній дзвінок
AustroflammRocalJotulScanAtraLL CalorHoxterPerfektIwona PelletsNordicaDimplexRoyal FlameKafel karЕксперт ТеплаTundra GrillVentlabSkamolDarcoChasseurТандирIDaMebelFirepointSommerhuberSCHOTT ROBAXSchiedelPlumБравоTimpexHogarTotemLuxumPislaMuurikkaMonolithKFDAlphenbergKALFIRENordflamKoperfamWeberXFIRE

Система LILA TEC – акумулятивний матеріал нового покоління

В попередніх статтях ми багато уваги приділяли видам опалення за допомогою каміна, наголошували на типах і конструктивах камінних топок та печей, а сьогодні більш детально хотіли б звернути Вашу увагу на австрійський акумулятивний матеріал нового покоління – систему «LILA TEC» (AUSTROFLAMM), як основний засіб для будівництва акумулятивних камінів та теплоємких печей.

Ітак, система LILA TEC - це комплексне рішення, яке складається з окремих пустотілих модульних блоків у поєднанні зі спеціальною сумішшю, що застосовується для заповнення даних пустот.

Система LILA TECбула розроблена австрійським продуцентом камінних топок та печей преміум класу AUSTROFLAMM, як універсальний акумулятивний матеріал для побудови теплоємких камінів та системи гіпокауст. (детальна інформацію ви зможете знайти за цим посиланням (http://www.kaminin.ua/articles/shcho-take-sistema-opalennya-gipokaust.html ).

В чому відмінність від звичайних, звиклих усім, шамотних плит та шамотної цегли? Про це ми зараз детально і поговоримо.

ПЕРЕВАГИ АКУМУЛЯТИВНОЇ СИСТЕМИ LILA TEC:

1. ІДЕАЛЬНІ ФОРМИакумулятивна система LILA TEC складається з стандартного комплекту керамзитових пустотілих модульних блоків (44 шт на палеті), розміром 600х400 мм, з товщиною стінки 70 мм + заповнююча суміш «LILA TEC GUSSMASSE » (стандартна комплектація 24 мішки по 20 кг). Таке поєднання модульних блоків та суміші забезпечує стабільне і чисте з’єднання, яке оптимально розподіляє та акумулює тепло у конструкції. Саме основне, модульні блоки мають дотримані ідеальні пропорції розміру, що на відміну від шамотних плит, товщина яких 2-3 см, забезпечує легкість монтажу.

2. ЛЕГКІСТЬ МОНТАЖУна відміну від шамотних конструкцій для монтування акумулятивної системи LILA TEC необхідно всього одна людину - монтажник, так як зв’зування блоків відбувається протягом 15 хв, а ідеальні форми блоків полегшуть даний процес. Нагадуємо, що заливати суміш LILA TEC GUSSMASSE необхідно таким чином, щоб суміш заповнювала лише половину модульного блоку та застигала. Після повного застигання, можемо знову доливати розчин так, щоб охоплювати стики блоків. Це впливає на міцність конструкції.

Акумулятивна система LILA TEC може використовуватись для будівництва теплоємного каміну, навіть у випадку, з кутовою камінною топкою. Для побудови конструкції, якої необхідно лише врахувати фактор наявності опорної конструкції балки – перемички над верхньою частиною камінної топки.

3. ОПТИМАЛЬНА ТЕПЛОВІДДАЧАсистема LILA TEC не нагрівається більше ніж 75 С, на відміну від шамотних плит та цегли, оскільки основним акумулятивним матеріалом є розчин LILA TEC GUSSMASSE, а блоки створюють опору конструкції, забираючи на себе лишнє тепло та забезпечують приємне випромінювання.

4. НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ДОДАТКОВОЇ ІЗОЛЯЦІЇпісля завершення монтажу на акумулятивну систему LILA TEC можна одразу безпосередньо наносити сітку, як основу під штукатурку, без жодної додаткової ізоляції, чого не можна сказати про звиклі усім шамоти об які можна обпектись в моменти сильного нагрівання каміну чи печі. Навіть якщо наносити сітку на шамотну констукцію, за рік часу роботи каміну буде видно з’єднання шамотних плит, що в свою чергу впливає на дизайн камінної обудови.

5. ХОРОША ТЕПЛОАКУМУЛЯТИВНІСТЬакумулятивна система LILA TEC використовується у такому співвідношенні - 120 кг на 1 м2, що становить 0,7 КВ з 1 м2.

Ідеально підходить до сучасних умов, забезпечує довгу тепловіддачу акумульованого тепла, збільшуючи площу перерізу камінної обудови відповідно до площі кімнати.

6. ЕКОНОМІЧНІСТЬвраховуючи фактор відсутності ізоляційних матеріалів при побудові теплоакумулятивного каміну, загальна вартість конструкції виходить фінансово більш приваблива у порівнянні зі звиклими шамотними конструкціями.

7. ДОВГОВІЧНІСТЬакумулятивна система LILA TEC у порівнянні з приставними акумулятивними масами, чи акумулятивними кільцями відрізняється відсутністю після будівельним обслуговуванням. Оскільки димові акумулятивні канали, всеодно містять ревізійні отвори для чистки, адже димові гази за рахунок спалювання різної кількості та якості дров створюють креозитовий налип на внутрішніх стінках маси, які необхідно чистити раз а то й два рази на рік. Залежить від інтенсивності експлуатації камінної топки.

8. Універсальність розчину LILA TEC GUSSEMASSE даний розчин добре підходить для створення індивідуальних форм блоків, якщо цього бажає клієнт. Деколи блоки можуть набирати індивідуальні форми з різними текстурами. Для повного застигання форми блоку необхідно 2 тижні, після чого можна приступати до процесу монтажу.

Особливо б хотіли звернути вашу увагу, на зернистість розчину LILA TEC GUSSMASSE - 0-4 мм, та наявності великої консистенції в ній кисню, що сприяє тому, що не можна домішувати суміш до вже розведеної розчину. Необхідно замішувати суміш наново з урахуванням пропорції води, щоб тяжкі фракції, що входять в склад суміші не падали донизу.

Отже, підсумувавши хочемо наголосити, що акумулятивна система LILA TEC надзвичайно зручна і проста у використанні, являється довговічною конструкцією, яка не потребує додаткового ревізійного обслуговування та добре поєднується з акумулюючими матеріалами, особливо якщо використовувати повітряні камінні топки преміум класу AUSTROFLAMM разом з їх рідними HMS плитами, що кріпляться на бокову поверхню топки. Це в свою чергу забезпечує поступове прогрівання акумулятивних блоків та ще більш лагідне і радіальне випромінювання у приміщення де знаходиться камін.

Отже, обирайте найкращі матеріали преміум класу, оскільки ЯКІСТЬ запорука ДОВГОВІЧНОСТІ, ЕФЕКТИВНОСТІ та ЗАОЩАДЖЕНІ ГРОШЕЙ у майбутньому! 

Розділяйте тепло разом з нами!